Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy a fogyás?

Miért nem megy a fogyás?

Figyelt kérdés

Két hónap alatt midössze 3 kiló ment le. 72-ről, 69-re. 166cm magas vagyok. Mennyit kellene még leadnom? Minden nap tornázom, nem eszem édességet,a napi kajám kb 70%-a zöldség és gyümölcs. A többi hús és nagyon kevés szénhidrát. Nem tudom mit tehetnék még?

Tudtok segíteni?


2010. nov. 17. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, először is nyugi! :) Soha ne a kilókat nézd, hanem a testzsír% változást! Ha ez nem megoldott, akkor cm-ben mérd magad, mert valszeg izmosabb lettél! Egy átlagos napodat leírhatnál, h kb lássuk hol lehet a hiba a kajában, én a sok gyümölcsre gyanakszom így elsőre. Ezelőtt hogyan ettél?
2010. nov. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, h a gyümölcs szénhidrát. Ami persze nem azt jelenti, hogy nem lehet enni, hanem nem mindegy, hogy mit és mennyit.
2010. nov. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bénabéla11 ***** válasza:

az a baj, hogy tul kevés kaloriát viszel be, illetve nem tudom mennyi gyümölcsöt eszel pontosan, de tudni kell hogy tartalmaz azért cukrot bőven


én azt csináőlnám hogy több hust ennék, nem kicsivel több hust...mármint lehet az bármilyen fehérje, mondjuk soványturo esténként...és menj már el futni vagy sétálni 40 percet heti minimum 4szer...


ha mozogsz még többet is ehetsz...meglátod ha igy teszel ahiogy mondtam elkezdessz majd fogyni...nem drasztikusan...de szépen lassan és nem is kell koplalni

2010. nov. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bénabéla11 ***** válasza:

a rengeteg fehérje beviteltől és a jó konditermi edzésektől izmosodhatott volna?!?!?!


ez badarság, tényleg testzsirt kell mérni, de ne viccelj már, az leginkább annál jó aki tényleg izmos, mondjuk sportolo, nem annak aki akar néhány kilót leadni és közben meg nem is kell figyelnie az izomtömegére...


probald ki amit mondtam!

2010. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget. Gyümölcsöt valóban sokat eszem, akkor ezt csökkenteni fogom. Ha csak délelőtt eszem az úgy jó? Eddig napi 1 óra gyors tempójú babakocsis séta volt, de már sokkal energikusabbnak érzem magam, így elkezdhetem a futást.

Remélem alakulni fog.

2010. nov. 17. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!