Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Motiválnál hogy hétvégén és...

Motiválnál hogy hétvégén és ünnepekor se adjam fel?

Figyelt kérdés

Mindig túlsúlyos voltam ! 120 kilóval mentem szülni ,most 1 évre rá 94 kiló vagyok !

Van diétám és heti 3x -4x járok Spinningre !

Aztán jön egy alkalom vagy hétvége akár ünnep és mintha nem is én lennék úgy rúgom fel az egészet !Mit csináljak ?


2010. nov. 16. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor gondolj arra, hogy mennyit fogytál már 1 év alatt és ha még egy évig ugyanezt csinálod M es vagy Les lehet a méreted. ha az segít ragazd ki a hűtőre az egy évvel ezelötti képedet és olyankor gondolj bele h nem szeretnél ugyanolyan lenni mint akkor.

és ha eszel merj kistányérra úgy többnek látszikk és becsapod saját magad.. dugd el magad elöl a sütiket ha nem látod nem kívánod meg..

én mostanában azt szoktam ha sütit csinálok kevesebb cukrot teszem bele és főleg gyümölcsös sütiket készítek--és nem vajasakat így még kebesebb kaloriát tartalmaznak.

2010. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem motivál eléggé, hogy 94 kg vagy?
2010. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
bunkó. lefogyott 24 kilót, ő most nem érzi, hogy ez olyan vészesen sok...
2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bennem ő:

[link]

2010. nov. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bunkó?? énis voltam már annyi!


egyébként szerintem nem baj, ha ünnepekkor csalsz kicsit, az sosem árt, a lényeg, hogy ne szaladjon el veled a ló, és vissza tudj ugrani a régi kerékvágásba

2010. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én mindig úgys szoktam hogy ha nembírom ki...hogy késobb rajovok,megbanom.....

de ha hetvegen eszel sokat és hetkoznap meg koplalsz igaz nem fogsz fogyni de hízni se...szal tartod a sulyod...

bennem az volt a hiba ha mart hetvegem egy szelet csokit is ettem akkor gondoltam h jaj máárt megszegtem akor hazsnáljam ki..és ez nagyon rossz :|

2010. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha normális étrendet követsz, akkor heti 1-2 csalás nem számít. Ha számít, akkor valamit nem jól csinálsz.
2010. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

készíts finom, de diétás sütiket, egyél sok gyümölcsöt, hogy kevesebb hely maradjon az édességeknek.


tudatosítsd magadban, ha néha néha többet eszel, az nem jelenti azt, hogy a legtöbb nap kevesebbet eszel.

pl vezess naptárat, hogy mely napokon tartottad a diétás, és mikor nem sikerült annyira?


de hogy diétázol egyébként? hétköznapokon is finomakat eszel? szerintem az fontos!


meg ha eszel valami finomat akkor ne gondold úgy, hogy most már mindegy, elrontottad, és emiatt telezabálod magad, hanem, mint egy ínyenc ízlelgesd a falatokat, és nem a mennyiségen, hanem a minőségen legyen a hangsúly!


Ügyes vagy, már majdnem 30 kilót leadtál, tehát jól csinálod.

2010. nov. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ünnepekkor,hétvégen nyugodtan meg lehet enni egy szelet süteményt vagy egy kis csokit. Ha nem zabálod át az egész napot,és sportolsz továbbra is,valamint ezek az ünnepnapok ritkán forudlnak elő,akkor nem oszt nem szoroz.
2010. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!