Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm 55 kg lány. Hány kilót...

170 cm 55 kg lány. Hány kilót kéne fogynom hogy vékony legyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez alapján vékony vagy, inkább képet tegyél fel.

Nekem vékony csontom van, kb én is ilyen magas/nehéz vagyok, de van feleslegem.

2010. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg vékony vagy. Persze csontozattól függ. De hogy én mit meg nem adnék azért, hogy végre 55 kilóra sikerüljön híznom, pedig 167 cm vagyok...
2010. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
kb semmenyit?
2010. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én 170 vagyok és 52 kg. És azt mondják elférne rajtam pár kg. Nem kell fogynod Hacsak nem topmodell akarsz lenni, bár ma már ott is elfér egy-két kg több.:)
2010. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Biztosan kisebbségi komplexusod van.

Te is nagyon jól tudod magadról, hogy nem kell fogynod, csak azt várod, hogy mindenki megdicsérjen, és hízzon az egod. Esetleg annyi, hogy erősíts, formáld a tested, de ne fogyj.

Feltételezem am, hogy kamasz vagy; én is az vagyok.

172 magas, 52 kiló. Hetente 5x3órát járok különféle sportokra, a cukros üdítőket kerülöm, és tökéletesen elégedett vagyok magammal.


Amúgy meg: lehet akármilyen alakod, ha nem vagy lelkileg jól, illetve nem vagy testileg sem egészséges, semmit nem érsz az alakkal. Az életben nem az a legfontosabb, hogy a tükörnek, haveroknak megfeleljél, hanem hogy jól érezd magad a bőrödben, és maradj egészséges.

Gondolj bele: 20 évesen, jó alakkal, sanyargatással teli élet után akarsz meghalni inkább, vagy 70 évesen, picit gömbölyűbben, boldogan?

2010. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
Sztem megfelelo a sulyod nem kell foggyal de ha feltetlenul vekonyabnak akarsz kinezni ajanlott a sport egy kis hasizom gyakorlatok es a combodra meg fenekre dolgozhacc es akko jobban fogsz kinezni ezt ajanlom.
2010. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
-10kg-al talán végre megszűnnének az életfunkcióid és egy hülyével kevesebb lenne ^^ (nem hogy örülnél bmeg h ilyen jó súlyban vagy.. gebe!)
2010. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem fogynod egyáltalán nem kell
2010. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nehogy már fogyózzál így is nagyon vékony vagy.

ne akarj anorexiás lenni.

2010. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!