Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne vékonyabb arcom?

Hogyan lehetne vékonyabb arcom?

Figyelt kérdés
szóval alapból genetikailag vékony vagyok, szeretem is az alakom azzal nincsen problémám. Viszont az arcomat elég pufinak, érzem, és igen TUDOM hogy nincs olyan hogy egy helyről lefogyjak, de esetleg valaki nem tud olyan praktikát (akár arctorna vagy bármi) amivel úgymond "lefogyaszthatom" az arcom? Gua sha-val próbálkoztam de nem mindig tudtam csinálni így suli mellett esténként fárasztó. De ha van akinek bevállt a gua sha, abban az esetben kialakitok egy normális rutint, csak nem vagyok biztos benne hogy tényleg segít.

ma 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Inkább próbáld meg kihasználni, frizurával, sminkkel. Nézd csak meg mittudomén Selena Gomezt, ha ő nem kerek arcú akkor nem tudom kicsoda. Tudni kell "viselni".
ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. A kipihentség esetleg sehithet.


Fogadd el magad

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi. Nincs olyan, hogy valaki "genetikailag vékony". Ha valaki vékony, az az életmódja miatt az.

De mivel nem mindenki ugyanolyan csontozatilag és zsír elolszlásban, egy remek frizurával jól lehet javítani az összképet.

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő smink és frizura :)
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, sajnálom :)


Idővel egyébként alakulni fog az arcod valamilyen irányba.

Nekem is pufibb volt jóval az arcom 20 éveim elején.

Most 34 vagyok és sokkal csontosabb,karakteresebb lett, pedig a súlyon nagyjából ugyanaz.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!