Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szedhetek krómot anélkül hogy...

Szedhetek krómot anélkül hogy konzultálnák bármilyen orvossal?

Figyelt kérdés

Olvastam a króm hatásairól, csökkenti az étvágyat és helyre állítja az inzulin szintet. De szedhetem anélkül hogy megkérdezném mondjuk a házi orvost?

Szedte esetleg valaki és használt e? Túl is lehet adagolni ettől tartok.


aug. 23. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdés, hogy szedsz-e bármi mást. Pl. multivitamin, vagy bármilyen receptre felírt gyógyszer. Ugyanis nagyon sok esetben ellenjavalt a várható kölcsönhatások miatt (felszívódás, stb).
aug. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire lehet többet a kelleténél. Alapból egy jobb multivitaminban benne van minden ami kellhet.
aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Pharma Noord Bio krómot szedtem, nekem nagyon bevallt. Nem az éhséget csökkentette, hanem az édesség utáni vágyat
aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Hogyne lehetne, azért kapható recept nélkül. De nem is ért nekem semmit.
aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Arra figyelj, hogy hasmenést okozhat. Egyszer vettem Biotech Lkarnitin+krómot, ha az egy kupaknyit megittam belőle görcsös hasmenést okozott, szóval figyelj a mennyiségre, mert meglepit okozhat.
aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kipróbáltam, semmi változást nem hozott. Édességet eleve nem is fogyasztok, nem tudom csökkentette volna-e az édesség utáni vágyat.
aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem króm tartalmú tablettát, aminek étvágy csökkentési hatása van, króm mellett még más gyógynövények is megtalálhatóak benne. Fél doboz után már nem kívántam az édességet és nincsennek falási rohamaim. Úgy érzem így én irányítok és inkáb nyúlok egészséges és ,,normális" ételekhez mint édességekhez mint egy fél hónappal ezelőtt. Lehet csak placebó de nekem bevalt egyenlőre.
szept. 23. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper. Örülök hogy bevallt. 3. voltam
szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!