Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon hizlaló kaját/sokat...

Ha nagyon hizlaló kaját/sokat eszek és utána egyből veszek be hashajtot ugy nem hizok tőle?

Figyelt kérdés
júl. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Akkor valószínüleg kevésbé hízol, viszont tönkreteszed az emésztörendszeredet.

Egy értelmes ember nem zabál, hanem mértékkel eszik és fel sem merül benne ilyen osotba ötlet.

júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Így csak simán kórházba kerülsz.

Muszáj minden második kérdezőnek idiótának lenni az oldalon? Olyan nehéz letölteni a mobilodra egy kalóriaszámoló appot, és normálisan kajálni?

júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanúgy hízol. Ugyanúgy megemésztődik
júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
bulemia?
júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mentális betegségnek hívják. Ha ez kifejezetten jellemző rád, menj pszichiáterhez. Tönkreteszed a bélrendszeredet, és hiánybetegségeid lesznek.
júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bulimia szót keresed.
júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanúgy hízni fogsz, ugyanis a szénhidrátok felszívódása már a szájüregben megkezdődik.


Amúgy bulimiás vagy.

júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Régi családi történet:

A tesóm is hülye módon akart fogyni.

Vett valami teakeverèket (16 éve már, nem tudom a nevét) amire az volt írva: emésztést segítő, fogyasztó.

Mondom: -ez nem hashajtó?

-Neeeem, ez fogyasztó.

-Hmmmm. Gyanús, hogy fos@t, de jó.

Megebèdelt, megitta a teát, aztán elment futni, mert ugye fogyni akart....

Eltaláltad:

Bekakált futás közben, aztán valami bozótosban bújt el, és hívta telefonon a szüleinket kétségbe esve, hogy vigyék haza.

júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én azt nem értem, hogy idióta módon próbáltok fogyózni és egymás után csináljatok a hülyeséget. Nem számoltam kalóriát, csak a feldolgozott ételt messziről elkerültem, mellé vitamin és edzés és sok vizet ittam. Nagy súlyfelesleg mellett 8 hét -20kg van még rajtam vagy 10kg. Ha meg bevágok 20 sajtos hambit egy nap akkor tudom, hogy nincs azzal semmi gond, mert normálisan kajálok a het tobbi napjan es a legrosszabb az lehet hogy tartom a súlyom azon a heten... De egy jól belőtt diétánál nem tör rád a falási roham es megengedheted magadnak azt amit megkívánsz mértékkel.
júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Profi testépítőknél gyakran a versenyre felkészülés tésze a has és vízhajtó használata, hogy leszurítsák a teszzsír arányt a kívánt (4-6% körüli) szintre. Ez nyilván nem egészséges, a pró testépítés sem az egészségről.szól, de működik.
júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!