Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyaként nem tudok...

3 gyerekes anyaként nem tudok lefogyni? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

10 hónapja szültem a harmadik gyereket,4 kiló felettiek mind.

Egészségesen táplálkoztam terhesség alatt is.

59 kg kezdtem mind három terhességet 170 cm vagyok.

Erre az időre,már vissza nyertem az alakom,de most maradt a 65 kg.

Most is oda figyelek arra mit eszek,állandóan pörgök,futni is szoktam a gyerekek után.

Nem zavar ez a kis felesleg,szinte nem is látszik,deee a nadrágok nem jönnek fel rám,és hamarosan ősz,nos nem szeretnék emiatt új farmerkákat venni,habár muszáj volt pár rövid nadrágot beszerezni emiatt.

Sok folyadékot iszok.

Sosem fogyóztam,valahogy alakult magától.

Fiatal vagyok 😁

Előre is köszönöm.

Szép napot



júl. 12. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olvasd ezt el, hogy képbe kerülj:

[link]

júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
júl. 12. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Kalória deficit, mozgás, és nyugi, 65 kilósan is még teljesen jó vagy.
júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mozgás :D épp most fejeztük be a ház/kert felújítást,amibe én is kivettem a részem, festés, betonozás (igen, családi dolog,két testvérem is kőműves,piktor, ács,rám is ragadt)

Nemsokára megyünk futni gyerekekkel.

Ezt így tudjuk megoldani, hogy pl X ideig fut férjem,addig én viszem a két kicsit,nagy pedig jön a saját biciklijèn. Nyugodt kis városban lakunk,és itt lakunk q töltés mellett.

Engem nem zavar,elfogadom magam a millió csíkommal együtt, nagyon kirepedezett a bőröm,csak ez az úszó gumi miatt nem jönnek fel a nadrágok.

Nem vagyok fukar,de ha nem muszáj,nem koltok magamra.

júl. 12. 19:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Legyen szép napotok 🤗♥️
júl. 12. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:

De biztos nem eszel többet, mint kéne?

Mi is benne voltunk költözés/felújításban, a gyerekek mellett én is kivettem a részem mindenből ezért azt gondoltam belefér a fél pizza meg ilyenek a munka után. Hát nem. Hiztam 2 kilót, pedig mozogtam is.

Nálad biztos nem erről van szó. Hogy "úgyis" lemozgod napközben? Közben meg igazából több kalóriát viszel be?

júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet kell enni. A kaloriaszamolas segit abban hogy megtudd miben van sokkal tobb kaloria mint hinned. Tipikusan ilyenek az olajos magok. Egeszseges. De 8-10 szemnel tobb egy foetkezesnyi kaloria
júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
74%

"Most is oda figyelek arra mit eszek,"

És megtudhatjuk, mit eszel? Mert pl a boltban vásárolt élelmiszernek látszó tárgyak qurva messze vannak az "Egészségesen táplálkoztam" kategóriától.

júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy most is részben már leadtad az extra zsírt, de a kánikula miatt vizesedsz. Ez a jó eset mert magától lemegy a víz majd, ha változik az időjárás.
júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Saját kertünk van,így nem veszünk össze- vissza semmi felesleges egészségtelen dolgot.

Köszönöm, mára már annyira nem is foglalkoztat,igyekszem boldog lenni ,majd lemegy magától. 😁

Szép estét ♥️

júl. 14. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!