Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexiás lett egy jó barátnőm...

Anorexiás lett egy jó barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

kérlek benneteket segítsetek! anorexiás lett egy jó barátnőm , nem tudom kizökkenteni az elzárkózott ki világából(csak ül és bambul, nincs kedve semmihez)mintha egy teljesen más ember állna előttem...nagyon aggódok érte! Akinek van valami javaslata kérem ossza meg! Történt valakivel ilyesmi? az állapota ha nem javul kórházba kell szállítani, imáitokat kérem!


köszönöm előre is a válaszokat!


jún. 16. 21:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
Szia! Nem tudom mennyi idős,ha még fiatalkorú,fiatal,a szüleinek kell intézkednie arra,hogy prszichológushoz kerüljön. Csak így lehet segíteni,szakemberhez el kell juttatni.
jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szakemberre van szüksége, pszichiáterre.
jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi válaszokat! jár prszichológushoz, és ,személy szerint szeretnék neki segíteni a zárkózottság-depresszió ellen, ugy erzem ezt el is tudom érni, nem tudom h hogyan...
jún. 16. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Ha úgy érzed el tudod érni, hogy segíts neki, akkor tudnod is kell, hogy hogyan.

Miért írsz hülyeségeket? 🤔

jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Szép dolog, hogy segíteni akarsz, de nem nagyon tudsz. Ha nem volt ilyen problémád, akkor el sem tudod képzelni, hogy mik mennek le a fejében.


Annyiban tudsz neki segíteni, hogy átmész hozzá, ha beszélni akar róla akkor meghallgatod. Nem a legjobb ötlet, de sétálhattok erdőben vagy valami szép nyugodt helyen. Próbáld meg rávenni arra, hogy mozduljon ki otthonról.

jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Az ima nem segít, a kórházban majd elindítják a gyógyulás felé. Ne ess ennyire kétségbe, ha a szülei figyelnek rá. Te maximum társaságot tudsz neki nyújtani.
jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"csak ül és bambul, nincs kedve semmihez"

Ezt hívják szobanövény szindrómának.

jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ezeket a HASZNOS válaszokat! aki ilyen válaszokkal tudja csak gazdagítani ezt az oldalt, inkább ne tegye , nem gondolja végig hány embernek sétál a lelkében....ez a jó tanács megtartásával szeretném fogadni a többi választ!


ui: BASSZUS EZ AZ OLDAL ARRA VAN KITALÁLVA H BÁTRAN KÉRDEZZÜNK ÉS SEGÍTSÜNK EGYMÁSNAK! NEM ARRA AMMI ITT TÖRTÉNIK...sorry kissé kiborultam:(

jún. 17. 15:03
 9/14 A kérdező kommentje:
hehh! beragadt a caps lock;)
jún. 17. 15:04
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Mi az isten bajod van azzal, hogy az ima nem segít (Ha lenne isten, akkor beteg se lenne a barátnőd! Vagy ez egy olyan nárcisztikus isten, hogy aki szépen imádkozik hozzá, azt meggyógyítja a megbetegítés után, a többi meg úgy járt?), a kórház viszont igen, mert ők már láttak ilyet. A kórház nem tragédia, hanem gyógyító hely. Te nem tudod meggyógyítani, csak beszélgetni tudsz vele. Ha a lelkedbe taposok, ha nem.
jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!