Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetne lapos a hasam?

Így lehetne lapos a hasam?

Figyelt kérdés
Kb masfel honapja dietazom.Sikerult mar fogynom,de nem a legjobb.Nemreg elkezdtem sulyzos edzest is csinalni itthon.Edzem hatra,vallra,bicepsz.Hasazom is,guggolgatok.Vannak cisztaim szoval nem tudom mennyire lehetseges,hogy lapos hasam legyen.Hasazzak melle,plusz aerobikozzak? Izzadjak is,es jobban beindul? Szeretnek felso testrol is fogyni.
jún. 8. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%
Én ősz óta mindennap fél órát tornázok ( 15 perc has, 5 perc láb 8 perc fenék) próbálok egészségesen enni de nem figyelek rá olyan szinten. Mára sikerült elérnem a célom lapos hasam van látszódik, hogy tónusos a hasam. Én szerintem ne súlyzókkal próbálkozz hanem végez zsírégető tornát. Ha vesztettél a zsírrétegből akkor át térhetsz pilatesre. Nekem bevált. Lily Sabry tornáit ajánlom.
jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%

Hát még amikor majd rájöttök, hogy nem a lapos has tesz boldoggá!

De ennyi ésszel nehéz lesz rájönni.

jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem az tenne boldogga,igen🙂teged lehet nem:)) koszonom a velemenyeket.
jún. 8. 14:30
 5/5 anonim válasza:
0%

Kínai tanító mondása:


Kell gyakorol, lesz jó!

jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!