Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a helyes?...

Ilyen esetben mi a helyes? (Túlsúlyos barátnő)

Figyelt kérdés
Volt egy kis feleslegem (10kilo max). Életmódot váltottam, szépen megy lefelé. Van egy baráti társaságom amiben egy srác szintén kondizik,formalja magát,vele szeretem megosztani a sikerélményeimet. Viszont van a társaságban egy 120+kilós nő is aki előtt ezeket nem merem,vagy nem tudom szabad-e hangoztatni, hiszen ő betegség miatt nem tud fogyni,csak hizni kb. Mi ilyenkor a helyes?
máj. 10. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

"csak" nehezito tenyezo... amig kerdezo adott erofeszitessel leadja az osszes 10 kilojat, addig a 120 kilos csaj meg lead harmat max. Szar lehet ennyire sok munkaval ennyire keves eredmenyt elerni, ne minimalizaljuk mar el a gondokat.


Biztosan szar lehet hallgatni, hogy masoknak mennyire jol megy, de gondolom hozzaszokott mar.

máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A lassú fogyás is jobb mint a semmi munkával kifogásokat keresni. Igen, tényleg rossz lehet neki.
máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
70%
Motiváló is lehet a számára. Néha kell pár jól irányzott pofon az életben.
máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
0%
Ha lehet előtte ne hangsúlyozd a sikereket.
máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

11. Aki fogyásba kezd, az tudja hogy nem másokhoz kell hasonlítani önmagát, a saját céljaira, és a saját haladására kell koncentrálni.

Ha meg nem próbálkozik ezzel akkor mindegy. Nehogy már ne lehessen erről beszélni. Nem közvetlenül vele beszélgetsz, csak ő is jelen van.

Amíg én dolgoztam a fogyásomon, simán beszélt más is a sajátjáról a baráti társaságban. Engem egyáltalán nem zavart, hogy ő már előrébb jár és mindenki dícsérte milyen csinos stb, rajtam meg még a kutya sem vette észre mert nem tartottam még olyan szinten, plusz nagyobb feleslegem volt aminél többet kell fogyni a látványos változáshoz. Én is szívesen hallgattam az ő tapasztalatait és örültem vele a sikerélményeinek, mert attól függetlenül, hogy engem akkor még senki nem ismert el mert még nem volt látványos, én tudtam hogy jól haladok és ezért ugyanúgy tudtam mit érez, és milyen jó érzés ez:). És azt is tudtam, hogy idővel majd már én is tudok errről beszélni a többiekkel. Később mikor már látványosan lefogytam, engem is megkérdeztek, és velem örültek:)

máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!