Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt kúra? Elkezdtem a...

Léböjt kúra? Elkezdtem a léböjt kúrát fogyas celjabol. Mit javasoltok hogy lesz hatasosabb? Normalis hogy rengeteget jarok mosdoba? Meddig erdemes csinalni? Milyen surun?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a léböjt kúrát fogyas celjabol. Mit javasoltok hogy lesz hatasosabb? Normalis hogy rengeteget jarok mosdoba? Meddig erdemes csinalni? Milyen surun?

máj. 6. 11:20
 1/5 qborka ***** válasza:
93%

Fogyás céljából felesleges.


A zsírfelesleg megfelelő étrend + testmozgás kombinációjával fog eltűnni.

máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mi lesz, ha abbahagyod? Megmondom: újra elkezdesz enni, mert fogalmad sincs a fogyás menetéről, és szépen visszahízol.

Ismerkedj meg a kalóriadeficit fogalmával, az intuitív étkezéssel és a mozgással. Máskülönben egész életedben küzdhetsz a kilókkal a nlc.hu-s diétáiddal.

máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Úgy lesz hatásosabb, ha főleg zöld leveket iszol frissen préselve és gyümölcsléből is a keserűbbet, nem a cukrosakat.


Én volt, hogy 11 napig csak grapefruit facsart levét ittam, szóval ennél több időről nem tudok nyilatkozni a léböjtölés terén, de pl. Joe Cross 60 napig léböjtölt és főleg zöld levekkel (szerintem az nem olyan finom) és elhagyta a gyógyszereit valamint látványosan lefogyott és megszépült a végére. Anno sok youtube videó volt fent olyanokról is, akik őt követték (én is az ő hatására próbáltam ki) és nyilvánvaló, hogy volt látszatja és eredménye. Csak rájuk kellett nézni, hogy pl. milyen egészségtelen kisugárzású arccal kezdték és mennyire megfiatalodva, kisimulva lettek a léböjt folyamán - egyértelműen látszott a pozitív hatás, szinte ragyogtak!!


De a léböjt nem fogyásra van, hanem arra, hogy a szervezeted regenerálódhasson, mivel nem kell szilárd táplálékot emésztenie, hanem foglalkozhat az öngyógyítással és kitisztul a tudatod, brutál megszépül a bőröd és megszűnik a testszag valamint megszabadít a szénhidrátfüggőségtől is többek között. Ha jól csinálod, tudatosan és fokozatosan átállva, nem ész nélkül és persze aztán sem kezdesz el zabálni.


Hogy meddig és milyen sűrűn, azt magadnak kell érezni, hogy a tested mit kíván. Én mostanában már a rövid fekete böjtökre álltam rá (csak víz vagy gyógytea üresen 3-5-7 napig), mert itt egy idő után nincs éhségérzet és sokkal olcsóbb is :), de csak annak ajánlott, aki ezt igényli, aki nem szed gyógyszert és van rajta bőven zsírtartalék.

máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Az benne a hatásos hogy nem viszel be táplálékot tehat éhezteted magad.

A leghatásosabb az lenne ha ezt abbahagynád, elkezdenél életmódot váltani és egészséges ütemben fogyni

máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

A léböjt kúra gyakorlatilag egy éheztető és f0sató kúra.

Mivel jóval kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit az eddigi étkezéseid során, így szépen, lassan elkezdi a zsírt bontani a szervezeted, és ettől kezdesz el fogyni. Ezt igazából annyival is meg tudod oldani, hogy nem drága löttyöket iszol, hanem vizet. Annyi a különbség, hogy a léböjt kúrás cuccokban (mármint a normálisabbakban) vannak olyan tápanyagok, vitaminok és nyomelemek, amiket amúgy a normál ételekkel vinnél be, hiszen ha nem eszel normál ételeket, ezek a vitaminok és nyomelemek kimaradnak, és legyengül a szervezeted - ami amúgy ugyanúgy igaz arra, hogy extrém kalóriadeprivációnak teszed ki a szervezetedet.

A f0satós része pedig annyiban "jó", hogy ha a kúra alatt eszel valamit, annak a nagy részét viszonylag rövid időn belül kif0sod, tehát nincs minek visszarakódnia.


Hogy meddig érdemes csinálni?

A) opció: addig, ameddig a léböjt kúrás cég ajánlja.

B) opció: szerintem azonnal fejezd be, szimplán csak figyelj oda jobban a táplálkozásodra, mozogj többet, mint eddig, aludj rendesen, igyál elegendő folyadékot - tehát életmódváltás -, és jó lesz. Több pénzed is marad, egészségesebben fogsz lefogyni, kevésbé terheled a szervezetedet, és a végén büszke leszel arra, hogy kemény munkával elértél egy tartósan egészséges állapotot.

És ahogy előttem is írták már: ha ennek a kúrának vége szakad, akkor minden ugyanúgy fog folytatódni, ahogyan eddig is, és visszajönnek a kilók - jó eséllyel még több is, mint amennyi a kúra előtt volt.

máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!