Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyok, ha fogyok?

Így mennyit fogyok, ha fogyok?

Figyelt kérdés

ha csak salátákon , sovány húson és gyümölcsökön élek ,de azt napi ötször . Nem sok súlyból kell fogynom szóval gondolom akkor nehezebben fog lemenni. Sportolni utálok szóval azt kihagynám ,de egésznap általában rohangálok.

18/L 170 centi 59 kg.


2010. okt. 9. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
anorexiás vagy...csak ezt tudom mondani,mert,h ennyi eszed legyen,h már a semmiből akarsz fogyni...hülye vagy...inkább egyél,mert semmi nincs rajtad!
2010. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok az ,csak tudom . De valamicskét leszeretnék adni. és megint olyan jó ,h a kérdésre válaszolnak..mit is vártam..
2010. okt. 9. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
én a kérdésedre válaszoltam,ugyan is ha fogysz nagyon sovány leszel!Nézz tükörbe!Csont vagy!Ne hogy már fogyj,de te tudod...vagy inkább sportolj,mert egy csontváz nem valami szép látvány,akkor már legyen rajtad izom is...
2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jesszus...mostanában mindenkire ráfogják,hogy anorexiás?-_-"

Én 160 vagyok és 45 kiló...és így sem olyan húde vékony,nekem is lenne még miből leadnom...Szóval nem értem mit kell fennakadni,azon,hogy nem ilyen 170/79 a kérdező....

Áh.

Amúgy kérdező...reggelire ch.Valamivel elkell kezdeni a napot.Szval reggelire egy kis zabkása mondjuk,és utána jöhet a gyümölcs,aztán husi zöldséggel,megint gyümi és vacsira mondjuk túró/husi/joghurt.Ez ilyen alap.Aztán lehet kombinálni :)

De a legfontosabb a nap eleje...akkor ch.A végefelé meg fehérje :)

2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsónak nagyon köszi :) befogom tartani :)

az elöbbinek meg látom ,h nem vagyok csontváz ,szoktam tükörbe nézni. Amúgy meg vannak az osztályomba vékonyabbak is és ők is normálisan néznek ki. Feltudom mérni ,hogy csontsovány vagyok -e vagy dagadt. Egyik sem amúgy ,de szeretnék egy kicsit még fogyni.

2010. okt. 9. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

teljesen más,ha veszel 10dkg párizsit,vagy 10 dkg télit...lehet valaki 160cm és 45 kg,de úgy néz ki,mint egy tehén és lehet ugyan ez, de néz is ki valahogy, éppenséggel semmi nincs rajta...szal inkább a csontozat és az izom a lényeg...

Most nem bántásból mondom,de ha tényleg ennyire fogyni akarsz abból az 59 kg,akkor vagy tényleg anorexiás vagy,mert kövérnek látod magad pedig sztem nem vagy(így az adatok alapján,de ki tudja?)...vagy pedig tényleg van rajtad felesleg,mert nincs izom és nem jól helyezkedik el a felesleg.Ezért mondom inkább,h sportolj!

2010. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem látom magam kövérnek ,csak szeretnék egy kicsit fogyni ,h formásabb legyek :) nem tudom ezt,h megmagyarázni.. vagy valaki aki szép vékony ,de nem csontsovány és magára szed pár plusz kilót ,de még akkor is jó az alakja csak nem olyan mint régen. És ezért vissza akar fogyni annyira mint korábban volt. ettől még nem nevezhető anorexiásnak szerintem.
2010. okt. 9. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
mivel a test szépségét, formásságát az izomtakaró adja, hiába fogysz le sport nélkül, ugyanolyan szarul fogsz kinézni. csak egy mérettel kisebb ruha is rádmegy.
2010. okt. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hinném:D
2010. okt. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!