Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idö allat lehet kocka...

Mennyi idö allat lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés
mindent meg tennék már mikor le fekszem latszik a kocka de nekem ugy kellene h mindig latszon nem vagyok kövér kicsit sem 60kilo vagyok 170cm hasamon nincs zsir és jarok gyurni csak nem hasra azert kerdetem.
2010. okt. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
csinálj sok hasprést
2010. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja amugy elég sok idő
2010. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok idő. modjuk, nékem elég alacsony a testszír%-om, meg nem túl sok szénhidrátot fogyasztok. egyébként, nem mindegy, hogy milyen napszakban nézed a tükörben magad. ha megiszol egy liter folyadékot, kevésbé fognak látszani az izmocskák. persze, inni kell ;)
2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köhögni kell sokat és attól látszani fog. :D


Amúgy tényleg a kocka has lényege az, hogy szálkásnak kell lenni. Diéta, aerob edzés és türelem.

2010. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi a segitséget de senki nem irta mennyi ido :)

am meg hogyan gyurjak hasra felülésel csak?:

2010. okt. 6. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne gyúrj sehogy. Schwarzenegger se csinált semmit hasra.
2010. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ilyen válaszokra nem vagyok kivancsi
2010. okt. 7. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:

És kitörölték... Leírom az igazat, mivel mindenki, aki kicsikét jobban foglalkozik a testépítéssel, tudja, h a kockák 12%-os testzsír alatt jönnek elő, erre kitörölteted... Most azért, mert le f@szkalapoztalak benne, hát, így jártál...


Akkor is tartom, hogy hiába hiszed, h nincs ott zsír, attól ott van, nézzél utána, vagy töröltesd ezt is ki a f@szba, lesz@rom, még egyszer úgysem válaszolok, és csináljad fölöslegesen a hasprést, meg az ilyen hülyeségeket...

2010. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!