Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menzàs kajàval...

Menzàs kajàval lehet fogyokuràzni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem eszel belőle, mindenképpen...
2010. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pff. nem eszik belőle.. de jó világ van bszki! én is fogyózom, de kolis vagyok, ki van fizetve, megeszem amit adnak! lehet hogy nem diétásan készítik de nem is akkora adag hogy bálna legyél tőle.. ha nem veszel mellé mindenféle sz*r csokit hanem max suliba tízórainak vlmi szenyát akkor simán eheted!
2010. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én is menzás vagyok, mit ne mondjak, nem mindig valami ínycsiklandozó az ottani kaja... Meg nem is adnak túl sokat. Egyébként meg ebédet mindenképp enni kell... Szóval ha eszed a menzás kaját, attól még fogyózhatsz - arra figyelj, hogy este 6 után ne egyél, illetve 4 órával lefekvés előtt! 14L
2010. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a 4 az 2 óra... ugyanis átlag egy iskolás is alszik 6 órát.. az már 10 óra éhezés lenne! nagyon nem ajánlott.. 2 órával lefekvés előtt még simán ehetsz!
2010. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!