Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottatok már erről az új...

Hallottatok már erről az új diétáról?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom hogy amcsiban van ez az új 1 hetes diéta amitől 8-9 kg-t lehet fogyni, viszont ennek az az ára hogy csak borsos vizet lehet inni napi 3 vagy 5-ször.

Félreértés végett én nem akarom csinálni, csak ezen még én is meglepődtem, de ez elég veszélyes nem ? :S


2010. okt. 2. 10:01
 1/6 anonim válasza:
45%
Sportolni ne menj mert a mozgástól nagyom megéhezel és még többet fogsz enni utána ,én is így jártam,mióta sportolok 5 kilót híztam,azt hiszem abba is hagyom.
2010. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez brutális. A fogyókúra nevet sem érdemli meg, ez valóban kőkemény koplalás. Bár annyira nem újkeletű, mert eddig is létezett egy nagyon hasonló, a juharszirupos diéta, ahol juharszirupot kell tenni a vízbe.

És akkor általában ezeket a legcsinosabb csajokkal reklámozzák, pl a juharsziruposat Beyoncé testével akarták beadni a világsajtónak. Pedig ez röhej, a kulcs a mozgás, mozgás, mozgás.


Másodiknak üzenem, hogy ha mozogsz, megéhezel, ez így van, de egy egészséges testsúlycsökkentő étrend igenis tartalmaz evést és mozgást. Annyi evést, amennyi elveszi az éhséged. Ha inkább eszel valamennyicskét de nem sportolsz, kitörölheted a feneked az egésszel. Ha eszel kicsit többet, de lemozgod, előrébb vagy.


25/L

2010. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a sok buta ember meg be is veszi ezt a marhaságot...borsos víz... istenem. és persze egy hét alatt lemegy minden felesleg LOL.
2010. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végülis igaz lehet. Jó kis gyomorfekéllyel majd nem bírsz enni, lefogyod a 8-9 kilót, csak nem a diéta egy hete alatt, hanem amikor már kialakult a betegséged. Lehet, hogy még 10-20 kiló is lemehet így. Néhány hét kórház, esetleg műtét... Megéri!


Ui: Egy átlagos felnőtt nőnek 2000 kcal/nap van szüksége. 1 kg fogyáshoz 7500 fölösleges kcalt kell elégetni.

8 kg = 60 000 kcal

Ha semmit nem eszel, 1 hét alatt 7*2000 = 14000 kcalt = 2 kg tudsz elégetni.

Ez egyszerű matematika. Van még kétséged, hogy igaz-e a diéta? Vagy szerinted a maradék 46000 kalóriát (60-14 ezer) letornázod? Ha 1 óra futás 500 kcalt éget el, akkor 46000/500= 92 órát kellene azon a héten sportolnod, ez "csak" napi 13 óra, lazán meglesz, ha nem halsz éhen.

2010. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó amúgy jó gondolja, de még sokkal több kalóriáról van szó, mivel 1 kg zsír fűtőértéke 9000 Kcal.


A zsírt el kell égetni, máshogy nem távozik a szervezetből. Heti 1 kg.-nál többet leadni fizikai képtelenség. Ha ennél jobban csökkenne a súlyod, akkor az tutira nem zsírleadásból származik!

2010. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég durva de sokan csinálják :S Én nem csinálnám, sőt nem is akarom :D fogyni sem akarok, csak kíváncsi voltam erre a módszerre, mielőtt még valaki leoltana. :D
2010. okt. 3. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!