Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A popcorn tényleg nem hizlal?

A popcorn tényleg nem hizlal?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mikor terhes volt ezt ette nasi ként mert azt mondta neki az orvosa h ez nem hizlal, de én vhogy ezt nem nagyon tudom elképzelni...szerintetek?
2010. szept. 29. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
persze a disznókat meg a libákat se kukoricával hízlalják...
2010. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én azt szoktam mondani,hogy csak attól nem hízol,amit nem eszel meg. Mértékkel biztos szabad enni(mint mindent),a hízás már csak attól függ,hogy kinek mit jelent az,hogy mértékkel.
2010. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Kalória szempontjából jobb, mint egy fél csokitorta vagy mint egy nagy halom sült krumpli, de rosszabb, mint 2 alma vagy egy banán.

És nem szabad elfelejteni, hogy általában nagyon sós is (na meg az olaj). Az se tesz jót. Főleg nem egy kismamának...

2010. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Hehe!! :) Az első válaszolónak teljesen igaza van.
2010. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon az orvoson csodálkozok, aki mondta, hogy "nem hízlal". Hízlalni semmi nem hízlal és minden hízlal. Inkább úgy fogalmaznám ezt meg, hogy van, amiből a szervezet jobban hajlamos zsírt csinálni és van, amit inkább hasznosít. Na most ez még függ attól is, hogy ki mennyit mozog és miből mennyit eszik. Szóval ez egy bonyolult dolog, az orvosnak meg külön gratulálok a diplomához! :D
2010. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Én is csak annyit szeretnék mondani,hogy külön gratulációm annak az egyetemnek amelyik diplomát adott az orvosnak:))))
2010. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A disznók mástól híznak mint az emberek. Ugyanúgy a madarak is simán elhíznak ha sok magot esznek, de egy ember biztosan nem fog tőle elhízni. A popcorn önmagában nem hízlal, csak az a baj, hogy rengeteg olajjal készítik (pl. amit a mozikban lehet kapni). Viszont vannak ezek az otthoni használatrja gyártottak, abból vedd a sóst, a vajas és a sajtos már több kcal-t tartalmaz. Jah, és persze ne fald fel az egész csomaggal! :)
2010. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!