Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt? Kérlek. (Kérdésed...

Sok volt? Kérlek. (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

reggeli: 1 szendvics (paprikás szalámi+vaj+kifli)

1 alma

1 joghurt

ebéd: 2 virsli (majonézzel)

1alma

1 danone vanilás puding

vacsora: 1 joghurt

fél alma



sok volt? kb: hány kaloria?


2010. szept. 28. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem tudom hány kalória, de hogy semmi tápanyag nincs benne az biztos. Egyetlen egy ételt se tudok mondani belőle, amiben lenne például fehérje, vagy valamire való szénhidrát.


Én azt javaslom, hogy inkább minőségi kaját egyél. Szalámis szendvics helyett inkább zabpelyhet fehérjével. Alma és virsli helyett pedig inkább csirkemellet zöldséggel.

2010. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
Elsőt osztom..
2010. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ..de anyukám kelkáposztát fözött virslivel ..és a kellkáposztát nem szeretem szoval virslit ettem.amugy sztem volt kb:1200 kcal legalább
2010. szept. 28. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te:) Kérlekszépen ne legyél anorexiás...

reggeli: 1 szendvics (paprikás szalámi+vaj+kifli) - kb. 200 kcal

1 alma - kb. 40 kcal

1 joghurt - 120 kcal

ebéd: 2 virsli (majonézzel)240 kcal+50 körül

1alma - 40

1 danone vanilás puding - 150

vacsora: 1 joghurt - 120

fél alma - 20


Ez 980 kcal. 1500 lenne a minimum. Tápérték szinte nulla (virsli, puding, majonéz üres kcal) Egyél többet és jobbat. És légyszi ne ess bele az én hibámba, mert 172 cm-hez most vagyok 46 kiló. És nagyon nem jó.

2010. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne edd azt, amit otthon főznek, mert nem egészséges. A diéta lényege pont az, hogy optimális tápanyag bevitel mellett zsírégetés történik, különben izomvesztés lesz és egyre rosszabbul fogsz kinézni.
2010. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Mert amit nem otthon eszik, biztos egészségesebb...

Kérdező, ez nem sok, de legalább szar. A virslihez kellett volna valami zöldség, legalább paradicsom, uborka, ha más nincs. (Meg egy szelet kenyér, hogy ne éhezz, ha a főzeléket nem szereted.)

Ennyi joghurtot enni akkor is fölösleges, ha natúr, ha gyümölcs, akkor pláne. A vaníliás puding meg a jéghegy csúcsa. Ezeket a kalóriákat sokkal hasznosabban, táplálóbban felhasználhattad volna. Pl. még egy szendvics, ha nincs más, vagy egy szelet csirkemell valami zöldséggel. Azok nem hizlalnak.

A vacsora meg semmi se volt. Hogy a fenébe jött ki a fél alma? Ne legyél nevetséges.

2010. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszoakt.d e soknak érzem :s amugy nem hiszem h. anorexiás elnnék 167cm 57kg vok ..amugy hashajtózni szoktam... de annélkül wczni se tudok...:s
2010. szept. 28. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kell hashajtózni, mert nem eszel semmi természeteset és abból is csak keveset, szó szerint belédsül a mesterséges salakanyag. Ez az egészségtelen táplálkozás eredménye. Ne edd azt, amit otthon főznek, főzz magadnak normálisan!
2010. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14 évesen? nincs pénzem hogy saját magamnak kaját csináljak.
2010. szept. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!