Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vehetek, ami hasznos az...

Mit vehetek, ami hasznos az egészéges (diétás) táplálkozásban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl: fagyasztott zöldségek, natúr joghurt, túró, csirkemell....


Mi tartozik még a "fogyaszd fogyókúra alatt nyugodtan" kategóriába?


Szeretnék egy nagybevásárlást tartani, hogy ne kelljen mindig a városba szaladni. Miket vegyek? (Csak olyanakokat írjatok, ami olcsó és Tes_oban kapható, ott vásárolok)


Köszi!


2010. szept. 28. 14:32
 1/6 anonim válasza:
szia, saláta, répa, többféle zöldség, gyümölcsök. hal. például az én fogyokúrám ezekből állt: hal roston, csirke roston, főtt marha hús, gyorsrizs, főtt krumpli, párizsi, kockasajt, tojás, kefír, alma, banán, saláta, répa, tojásrántotta, paradicsom, teh, tea, leves üresen, (csak lé). ennyi volt és sikerült 15 kilót leadnom. ezek váltogatásával, persze kis adagok voltak. egy hónap alatt fogytam le, ez a gyors fogyás nem igazán hasznos, bár én nem híztam vissza, már 3 éve volt:). szerintem remek étrendet kilehet alakítani ezek felhasználásából. igaz csak kis mennyiségekkel. sikeres fogyást!
2010. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párizsit felejtsd el. Fogyihoz jó, de semmiképp sem egészséges. Rántottát csak olaj nélkül vagy olívával. marhahúst inkább mellőzd, hal, csirke, tengeri cuccok inkább :)
2010. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az "olcsót" is elfelejteném. Vásárolj kevesebbet, de minőségit, jobban jársz. Ami olcsó, többnyire tele van adalékkal, se nem egészséges, se nem fogyaszt. Természetesen nem a legdrágább a legjobb, de figyeld a minőséget.

Mirelit helyett helyezd előnybe a friss árut, amíg van friss zöldség, gyümölcs. Mondjuk ezeket inkább a piacon érdemes megvenni (jobb ízűek).

2010. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hm köszönöm szépen.


És a levest üresen hogyan?


Azért kérdezem, mert ha húst főzöl bele, akkor az zsíros, ha kockából készítem, az nem zsíros, de mű.


Egyébként én kockából szoktam inni, de nem gyakran.

2010. szept. 28. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Leves helyett igyál ásványvizet,szinte ugyanaz.

Vehetsz csirkemellet-Ezt soha nem venném tescoban-,sovány túrót,tojást,brokkolit,paradicsomot,rizst,ásványvizet.

Tejsavó turmixot-ezt se ott vedd,mert kamut árulnak-tápkieg boltban.

2010. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a húslevest caskis csirkemell-filéből és rengeteg zöldségből csináljuk, így tutira nem lesz zsíros. :)

Amúgy van a Fevita-nak egy mélyhűtött zöldségkeveréke (zöldbab, sárgarépa, zöldborsó és kukorica van benne), az nekem nagyon bevált, az íze se mű.

2010. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!