Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Miért van ez:?

Szöszi1994 kérdése:

Mi bajom van? Miért van ez:?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már megint kövérnek látom magam. 177cm magas vagyok és 56-57 kg vagyok. Nem tudom miért van ez megint. Nem érzem jól magam. Mondjuk most megvan és nem tudok hogy ez meglátszik e. Azt úgy értem hogy többet mutat e a mérleg vagy nagyobbnak látszódik a hasam. Most megint el akarok kezdeni fogyókúrázni. Régebben 65 kg voltam és onnan sikerült lefogynom. Nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek.
2010. szept. 27. 20:26
 1/4 anonim válasza:
ezzel nem segítek de ,te milyen módszerrel fogytál le? én most akarok nekikezdeni, de nemtudom, hogy hogyan.
2010. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én sokat tornáztam keményen és nem nagyon ettem. Ez volt tavaly tél óta. Azóta nem híztam vissza.
2010. szept. 27. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni! Szerintem épp, hogy fel kéne szedned. Én vagyok 168 centihez kb 60 kiló, heti 5-6x sport (5 km futás/majdnem másfél óra úszás/30-40 perc biciklizés)... Még a srácok is elismerően nyilatkoznak (bár lehet azért, mert van mit rajtam fogni a megfelelő helyeken:P).
2010. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért látod a hasad nagynak, mert csak fogyokúrázol, amitől legyengülsz, de nem fogysz valójában semmit, csak izmot. Ikább sportolj és egyél ormálisan, mert így az egyes fogyőkúrák miatt csak egyre rosszabbul fogsz kinézni hiába mutat a mérleg kevesebbet!
2010. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!