Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem kevés vagy sok? Mit...

Nem kevés vagy sok? Mit ehetek még ma?

Figyelt kérdés

egy kàvé cukorral és tejszinnel

1alma

140g kukorica(konzerv)

160g tonhal(konzerv)majonézzel

1db toastkenyér

1 natur activia egy kanàl mézzel


2010. szept. 23. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel normális ételeket? Mármint, reggelit, ebédet meg vacsorát? Ennek így semmi értelme.
2010. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez volt az ebédem nem volt idom reggelire :)
2010. szept. 23. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Csodálom saját magam, hogy van gusztusom mégegyszer leírni, de emberek, EGYETEK! Normális kaját egyetek! Konzerven meg foson élsz, és azt várod, hogy fogyj?


Reggelizz bőségesen, gabonaféléket, fehérjét, illetve reggelre időzítsd a szénhidrátban gazdagabb ételeket. Délben ebédelj főtt ételt, normális adagot. Délután válts könnyebb ételekre, fehérjére, zöldségekre, gyümölcsökre. Lefekvés előtt három órával egyél utoljára (saccperkábé).


Konzervtrágyától nem fogsz lefogyni, vagy ha igen, abban nem lesz köszönet. De ezt biztosan tudod, annyiszor le van itt írva a fórumon. Az Activia pedig nem fehérje, hanem CUKOR és tartósítószer-színezék-ízesítő kombinációja.

Így egyed tovább ezt a szemetet, amivel most táplálkozol.


Válaszom egy szóval: ez nem kevés, ez semmi.

2010. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nem tudom mirt hurrogjátok le ha ő így gondolja, hogy így jó akkor az így is van, nem kell megsérteni másokat és inkábba kérdéssel kéne foglalkozni. Különben is szerintem ez egy tonhalsaláta volt...:)Igazából kicsit kevés ha tényleg nem ettél ma mást. 6-ig még ehetsz bármi finomat persze mértékkel és nem túl laktatót. Mondjuk csirkemellet jó bőséges salátával vagy egy bőséges tojásrántottát salival. Nyugodtan
2010. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha fogyni akarsz akkor nem jó egyáltalán.
2010. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

cukor a kávéba - felejtős

kukorica - hízlal, akár konzerv, akár nem - keményítő, azaz szénhidrát van benne, a kukorica nem zöldség, hanem gabona

majonéz - tömény olaj - hízlal

toastkenyér - mennyiségre kevés, minőségre szar

actívia - ha a mézet te raktad bele, elmegy, ha a mézes actívia volt, akkor szar

tonhal - oké


Keveset nem ettél, csak szart. Hol a zöldség, hol a rost, hol a vitamin?

2010. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !

Én már csak mosolyogni tudok az előttem levők hozzászólásain, tisztelet a kivételnek.


Mi az, hogy a kérdező "szar"-on él ? Aki igy beszél az menjen el afrikába és álljon be egy zsiráf alá, hogy megtapasztalja, mi is az a szar.


Kérdező: mindenkinek mások a szokásai, mindenki másképp volt nevelve. Különben sem érdemes komolyan vedd az itteni válaszolókat, mert nem 1 létezik aki azt irja neked, hogy " ilyesmikkel akarsz lefogyni ???" s közben a képernyő mögött tömi magába a kólába mártott hamburgert....Sajnos tapasztalatból beszélek.


Szóval a lényeg az az, hogy nem kell csirkemell és brokkoli ahoz, hogy valaki lefogyjon. Többféleképpen ellehet érni a súlycsökkentést és mindenkinek a saját, EGYÉNI döntése, hogy hogyan akarja azt elérni.


Az alma természetesen jó választás volt és olyan 70 kalória körül lehetett. A 140 gram kukorica 111 kalóriának felel meg és bár nem olyan vitamindús, a konzerválás miatt, de aránylag jó választás. A tonhal konzerv NAGYON JÓ, mivel a hal konzerv formában is tartalmaz elég vitamint, az olaj miatt viszont 317 kalória + a majonéz, ami ha 1 evőkanál volt akkor 60 kalóriának felel meg. A toast kenyér 65 kalória körül, a natúr activia 100 kalória körül, mindkettő jó választás. 1 kanál méz 64 kalória. A kávé 120-168 kalória körül.


Összesen 1090 kalória körül ettél és aránylag egészségesen, a mai rohanó világban az embernek nagyobb gondja is van, minthogy cukormentes, sima fekete kávét igyon és friss zöldséget főzzön. De ezt ugyebár nem értheti az, aki 4-kor már végez a munkahelyen, vagy aki egyáltalán nem is dolgozik. Ezt csak az olyan érti, aki reggel 8-kor lép ki a házból és éjszaka 11-12 körül kotorászik a kulcsok után.

Szóval összesen

2010. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval összesen ennyit akartam irni xDDD, az utolsó sort véletlenül gépeltem be
2010. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztem nem evett meg 1090 kcalt az sok lenne nagyon, az felérne 1 hambival+hasábkrumplival meg kólával. Nem számoltam ki de www.kcal.hu
2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!