Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy jöjjön...

Hogy vegyem rá, hogy jöjjön velem sétálni, kocogni?

Figyelt kérdés

a barátommal mind a ketten jó húsban vagyunk :D elhatároztam, hogy mostantól esténként eljárok egy kicsit kocogni, gyorsgyalogolni. viszont ő elég hisztis tud lenni a nap végére, és hiába hívom nem jön, pedig ülőmunkát végez, és így pláne szüksége lenne egy kis mozgásra, jó levegőre.

a kérdés: ha elmegyek egyedül, akkor egy idő után megunja, hogy egyedül van, és jön majd velem? vagy ugyanúgy a gép előtt fog bambulni? valami tapasztalat?


2010. szept. 23. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ő nem akar,esélytelen

én (bár vékony vagyok,de mozogni nem árt) rengetegszer próbáltam...egyszer egyszer hajlandó jönni és mondjuk pimpongozni,tollasozni,vagy sétálni egy nagyot,de mindig csak az én kedvemért

8fogyokurával hasonloan van,pár hétig tud csak ellenállni a pizzának és társainak,nem hagy békén mig olyan kaját nem csinálunk)


amig nem ébred meg magától a "férfiui büszkesége",addig reménytelen...de már hozzászoktam,az a felelsleges 20 kiló legyen a legnagyobb baj...

2010. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg szépen, kedvesen, és ígérd meg, hogy ha megteszi, este te is adsz neki valami JÓT :D
2010. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mondjuk nem halok bele, ha nem jön, de sajnos nem csak 10 kiló van rajta, hanem legalább 30. rajtam meg 20. szóval nem akarom a belét is kihajtani, de szeretném vele megszerettetni a mozgást, hogy húzzuk egymást, ha egyikünk kicsit ellustulna.


arra gondoltam, h eljárok egyedül, aztán majd ha meglátja, h javul az alakom, hátha kedvet kap?

szerintetek?

2010. szept. 23. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha magától nem csinálja esélytelen.

A régi bnőm néha rávette magát,hogy velem jön futni,de fáj tőle a térde.Több hónapi könyörgés után nagy nehezen lejött a konditerembe,de az se jó,mert mindenki bámulja.

A box aerobik tetszett neki,uh kemény 1 hónapig járt rá,utána már unalmas.Kapott egy szoba bicajt az lett a fogasa.

Vannak ilyen emberek,akik irtóznak a sportoktól,és nem lehet megváltoztatni.

2010. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nélküle mész, azzal nem tudod rávenni. Mindenképp meg kéne kérned, hogy tartson veled. Lehet, hogy azért sincs kedve, nehogy meglásd, mennyire béna formában van, és 3 perc után kikészül. Valahogy úgy kéne megkérned, hogy azt érezze, szükséged van a támogatására, mert neked úgy jobban menne, és nem úgy, mintha utasítanád. Persze ez nagyon személyiség-függő, hogy melyik pasinál hogy lehet elérni a dolgokat, de az általános, hogy utálnak bénának és edzetlennek látszani a barátnőik előtt.

Esetleg megkérhetnéd, hogy mutassa meg, hogy kell helyes tempóban futni, levegőt venni, mert hogy "neked nagyon rosszul megy", a fiúk meg sokkal jobbak általában a futásban ;). Vagy valami ilyesmi trükk.

2010. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13:07 bár nekem vettél volna bicajt :D, vagy bérletet, vagy akármi :D, én biztos kihasználnám, de engem nem szán meg a környzetemben senki :D.

No, hogy a kérdésre is válaszoljak: írták, hogyha egyedül jársz, biztos, nem fogod rávenni. Ezt megcáfolnám. Igaz az én esetemben nem páromról van szó, hanem egy rokonról: hívtam, elsoroltam mindenféle előnyt, nem akart jönni. Aztán egy hónap elteltével látta, hogy tényleg nő az erőm, kitartásom, változik a testem, így ez ösztönözte arra, hogy eljöjjön velem. Persze ez biztos személyiségfüggő, de lehet párodra is hatni fog, ha látja rajtad a változást. Nem beszélve arról, ha elkezd azon gondolkodni, tejóég, milyen bomba csaj lesz belőle, én meg, mint egy plötty, vagyok mellette.

2010. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

régen mozgott sokat, imád pl kosarazni, nem is olyan plötty, mert vannak izmai (különben hogy bírná el a testét? :D)

azt is megértem, hogy az egész napos meló után fáradt.


nah, azért köszi a tanácsokat, majd nyúzom, hátha :D

2010. szept. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!