Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 40 kg-ot....

Szeretnék lefogyni 40 kg-ot. Hogyan lehetne ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni 40kg-ot.Most 130 kg vagyok 182 cm magas és szeretnék lefogyni.Ha valaki tudna egy diétát írni de olyat ami egy egész hétre szólna.Ja a mozgással nincs gond mert futni is szeretek felülést is szoktam csinálni meg zsákolok is csak diéta kellene.Előre is köszönöm a válaszotokat.
2010. szept. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Néhány dolgot tudnom kellene mielőtt elmondanám a tapasztalataimat.A kalóriatáblázatot használod?Ki tudod számolni-e a mostani beviteled?A szénhidrátot és a fehérjét külön.

Viszonyítási,kiindulási alapnak.

2010. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én 25 öt fogytam és csak annyit csináltam h

reggeli és ebéd közt semmi nasi

és ebéd után semmi kaja

ja meg néha fociztam, focizgattam, és 6 hónap alatt siekrült

és azóta nem is vágyom nagyon a kajára, annyira, szal tartom a súlyom már egy éve

2010. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 háziorvos + szakrendelések: kiviszgálás

2 cukor és hormonbajok kizárása

3 +40 kg-mal ne futkározz, mert szétmennek az ízületeid és pár év múlva mankóval sem fogsz tudni járni

4 bringa, úszás, torna, kondi

2010. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.v:kalóriatáblázatot nem néztem nem tudom hogy mennyi a szénhidrát és fehérje bevitelem.

3.v:voltam már orvosnál nincs se cukor se hormon bajom csak az a baj hogy sokáig dolgozom és egésznap nincs idöm enni csak este 9-10 körül mikor végzek.Meg nem vagyok annyira "kövér" mert sokáig gyurtam meg thai-boxoltam csak most nincs erre lehetöségem, meg a felsötestem az ugy izmos csak pocakom van de az nagyon és azért kellene egy diéta hogy letudjam adni

2010. szept. 22. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a futástól eltiltanálak, mert 130 kiló nem való egy izületnek se, szóval ha nem akarsz pár éven belül tolószékbe kerülnia térdeid miatt akkor hagyd abba!


Csinálj inkább valami vizisportot helyette mert annál nincs jobb kalóriaégető!


Járj úszni!

Ha már nagyon belejössz ússz súlyozott ruhában!

Vagy vizilabda edzés!!

Ott egy óra alatt annyit kell taposnod a vizet hogy felszinen maradj mintha egész nap futottál volna, és még a térded sem megy tönkre!

2010. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!