Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt? :s (Kérdésed túl...

Sok volt? :s (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok.

ma: reggel ugy terveztem hogy reggel annyit eszek amennyi jól esik és délután felé kevesebbet.

amugy szeretném tartani a sulyom szoval fogytam már annyit amit leakartam.

reggel: 1 kinder pingui, 1-2 kocka csoki

tizórai:1 alma

ebéd: tejföl és nokedli

uzsi: 1 alma

és msot etteme gy kroasant :s egy csoki pudingot és egy két kocka csokit :""""(


ma már nem akarok semmit enni.. nagyon sok votlt?????


2010. szept. 22. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez szénhidrát volt csak. meg rengeteg édesség, csoki, csokipuding, kinder, croassant... egyedül az alma volt egészséges a mai kajádban. ha ennyi édességet eszel vissza fogod hízni amit leadtál. egyél rendes kajákat. sok zöldség , saláta, hús, hal, sovány túró natúr joghurt, gyümölcsök, reggelire telj kiőrlésű kenyér vagy zabkása gyümivel stb...
2010. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem sok volt, hanem teljesen rossz. Ahogy az előző írta, ez szinte csak szénhidrát, így esélyed sincs fogyni. Amíg a tested mindig megkapja a saját szénhidrát-adagját, addig soha nem fogsz fogyni. Csak akkor tudsz fogyni a zsírodból, ha a tested nincs tele tartalék cukorral.
2010. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!