Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát viszek be egy...

Hány kalóriát viszek be egy nap? (kb)

Figyelt kérdés

Azért nem tudom kiszámolgatni, mert ahogy láttam ott márkákat kell megadni, meg grammozni stb. , és mivel én nem tudom pontosan összeszedni miből mennyit ettem, csak egy nagyon sacc-mértékre vagyok kíváncsi. Szeretném a tapasztaltabbak segítségét kérni. :) Tehát egy átlag nap eszek:

reggeli: 1,5-2 marok nesquik csokigolyós müzli

tízórai: 2 párizsis-sajtos kifli, 1 jó nagy kókuszgolyó

ebéd: 1 mélytányér frankfurti leves (kb. a közepéig megtöltve) , 1 lapostányér rendesen megpakolva mondjuk sültkrumplival és sülthússal , 1 mignon

és ami utána: müzli, melegszendvics, nápolyik (kb. 7 db ötcentis rúd) , akár egy laza tábla csoki is belefér, meg egy csomag szotyi

Nagyon megköszönném a segítséget, mindig is érdekelt, mennyit eszek. :)


2010. szept. 22. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem tudok segíteni, nem értek annyira hozzá, de azért megkérdezném, hogy reggelire csak úgy magában szárazon ropogtatod azt a nesquiket? o.O nem tejjel eszed?
2010. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó, de persze tejjel. :) De azt úgy folyadéknak vettem, mivel annyira nem kellenek a részletek, gondoltam nem számít. De akkor még annyit, hogy iszok kb. 1-2 bögre téát is, cukorral, citrommal.
2010. szept. 22. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok saccolni sem, mivel nem ismerem ezeknek az ételeknek a kalória tartalmát, csak érdekelne, hogy a fogyás a célod? Ha már ebbe a topikba írtál... mert ez semmiképp sem fog segíteni a fogyásban.
2010. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akik így esznek azok rakjál fel azokat a kérdéseket hogy nem vagyok kövér csak 55 kiló még is nagy meg zsíros a hasam.
2010. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem találtam más topicot. Ide szokták rakosgatni a kalóriás kérdéseket, gondoltam berakom én is. Az ételek/italoknál úgy láttam, főleg elkészítéssel kapcsolatban kérdeznek. Tudom, hogy sokat eszek, ezért érdekelne, mennyi az annyi.
2010. szept. 22. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Reggeli 500

tízórai 700

ebéd.. húú rengeteg vagy 1200-1400

müzli 1 db olyan 60

melegszenya 500

nápolyi 500

csoki 550

szotyi passz

Szóval ez tényleg nagyon saccra napi 3500-4000

De ne vedd szentírásnak :D

2010. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végre egy válasz a kérdésemre! Teljesen jó ez, plusz-minusz 1000 belefér, mert ez csak egy napom és van hogy kevesebbet, vagy hogy többet eszek. :) Köszönöm szépen.
2010. szept. 22. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet 1 kérdésem ? Hogyhogy minden nap van kókuszgolyód ? ( A KeDVENCEM ráadásul ! xD )
2010. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Suliba veszem. :D Én is örülök a fejemnek, hogy van. :D
2010. szept. 22. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5-2 marék nesquik tejjel 700 kcal? az hogyafrancba?
2010. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!