Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy hülye...

Miért mondják, hogy hülye anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Már elegem van! 16 éves vagyok, 185 cm és 55 kg. Hetente 5x sportolok,hétvégén pedig úszni járok,nyáron sokat sportoltam a szabadban is. Napi 3000-4000 kalóriákat eszek,sportolok,beülök velük a mekibe,de az osztálytársaimnak ez sem elég! Folyton csúfolkodnak,hogy anorexiás vagyok,pedig mindent megteszek,hogy ne lássanak ilyennek. Valamit kihagytam ? Szóljatok ha igen!

Napokon át 5000-6000 kalóriára kényszeritettem magamat, csak úgy tömtem a suliban az ételt a számba, de ez sem volt nekik elég, azt mondták biztos kihányom,de nem hánytam ki,esküszöm !

Megkérlek segitsetek, reménytelen vagyok már !


2010. szept. 22. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azért,mert a barátnőid nem tudják,hogy mi is az az anorexia valójában.

sajnos én már tapasztaltam

2010. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,ez elmaradt
2010. szept. 22. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, nem látok rólad képet, lehet az is, hogy nem nőiesedtél ki, és ezért tűnik úgy, mint ha. Ne foglalkozz velük, mondd meg nekik, hogy gyors az anyagcseréd, és kész, mert valószínűleg az, de ez nem baj, sokan vannak így, majd kialakul. 24 és fél éves koromig egy dekát nem tudtam hízni, utána felszedtem 3-4 kilót, kinőiesedtem, és most kb. jó.
2010. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha azt mondod, jó az alakod (kép ugye nincs), akkor miért foglalkozol velük? Irigyek. Közhely, de így van.
2010. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos vékony alkat vagy. sztem irigyek rád.
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jaja tuti irigyek! de sztem attol csak még irigyebbek lesznek ha làtjàk hogy mennyit ehetsz mégsem hizol el. Szoval egyél normàlisan amig jol nem laksz
2010. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk tényleg nagyon vékony vagy! :S Irigyellek érte, hogy bármennyit ehetsz! Lehet a suliban is így vannak vele a picsäk!
2010. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!