Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de kicsit...

Fogyni szeretnék, de kicsit félek! Ne fog lógni a bőröm?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 60-61 kg,tehát kb 10 kilót kellene fogynom.A hasamon, combomon van felesleg, meg úszógumi.Szeretnék elkezdeni tornázni, futás még nem menne, persze a kaja adagon is változtatok.

Olyan nagynak látszik a hasam, és hát az is, félek h a bőr nem fog visszahúzódni és kapok egy lógó bőrfelületet..:S

Nektek h ment?


2010. szept. 22. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem menne a futás? Én 165 cm vagyok, 75 kg-ról indultam, egy hónapja futok. Rögtön nekem se ment volna a folyamatos futás, ezért kezdtem el az első 5 kilométerem edzéstervet, ez egy 6 hetes terv, a végére elméletileg 5 km-t le lehet futni egyhuzamban. Már az 5. hétnél tartok, látom a változást, mind a testemen, mind a kitartásomban, így biztos vagyok benne, hogy menni fog az 5 km jövőhéten. Egyébként ha rendszeresen sportolsz, normálisan étkezel, akkor nem hirtelen fogysz, s a bőrödnek lesz ideje visszahúzódni.
2010. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha már kicsit gyorsabban sétálok kb 5-10 perc után elkezd iszonyatosan fájni a lábszáram, ennyire elszoktam a mozgástól, ezért szeretném először tornával kezdeni.Am ezt a futástervet én is olvastam, köszi h írtál:)
2010. szept. 22. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
tornázz Norbi dvd-re.az jó tényleg,jól megmozgat.
2010. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10 kilótól nem fog lógni a bőröd, ha nem egy hónap alatt akarod leadni - 3-4 hónap alatt reális, semmi bajod nem lesz
2010. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó az az edzésterv nekem is 5 perc séta után már görcsölt a vádlim de azóta már 10 perceket futok.
2010. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és 60 kilósan még biztos nem fog lógni a bőröd.
2010. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen!Akkor lehet nekikezdek a futásnak :) nem 1 hónap alatt akarom természetsen :) kb decemberre vagy januárra, majd írok h h ment:)
2010. szept. 22. 16:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 16 kg-t fogytam, futással, tornával és nem lóg semmi :D Szóval ezzel neked se lesz szerintem gond!

Futás a legjobb módszer fogyáshoz, szóval meg kéne próbálni, szépen, fokozatosan, előtte jól bemelegíteni ne felejts el!

2010. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Előző!Mennyi idő alatt és mik a paramétereid, ha szabad tudni?:) diétáztál is?Köszi!!Am letöltöm:))
2010. szept. 23. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:

0:31-es válaszoló vagyok :)

169 cm vagyok 4 éve 67 kg voltam és 51 kg-ra fogytam 5 hónap alatt. Módszerem ez volt: Naponta 30 perc futás...ezért tanácsoltam, hogy érdemes elkezdened Neked is és edzésként Rubint Réka 20 perc önmagadért programját csináltam heti 3-4x. A futás fogyaszt az edzés meg izmosít és feszesít. Esetleg eljárhatsz úszni, az se rossz!


Étrendem: elhagytam a kenyeret, édességet, üdítőket, tésztákat stb. Amit ettem az barnarizs, saláták, csirkemell, sok gyümölcs és ilyen mirelit zöldségek, megfőzve sok lében, leveskét. Vitamin ugyan nemsok van benne, de laktat és egyáltalán nem hízlal.


Tudom még ajánlani a teákat, csalántea, zöld tea és van egy kínai tea, Pu-erh a neve, DM-ben kapható. Nem tudom mennyire hiszel az ilyen fogyasztó tea dolgokban, de nekem bejött. Szóval sok folyadék: teák és mentes ásványvíz.


Ezeket tudom én tanácsolni, remélem hasznosnak találod!:)

2010. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!