Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire megengedett fogyókúrá...

Mennyire megengedett fogyókúrában vacsira (6-7 körül) a tészta?

Figyelt kérdés

Persze kis adag, és nem minden este, de hetente 1-2x! A férjem nagyon tésztás. Én fogyózom, de megmondom őszintén, hogy nem minden este van kedvem magamnak külön vacsit készíteni, amikor halazérek a melóból. A drágám meg most lett tésztás. Ma is spenótos tésztát kell főzzek vacsira. Ehetek belőle egy keveset? Nagyon elrontom a fogyómat ,ha néha estére egy kis tésztát eszem? A "ne egyél akkor semmit" inkább felejtsük el, butaságnak tartom a 6 után semmit elvet!

köszi


2010. szept. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrában egyáltalán nem megengedett a tészta.
2010. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Diéta alatt nem tenném.Hús zöldséggel,vagy sovány túró,esetleg rántotta.Estére ezek a jók,vagyis fehérje,nem szénhidrát.
2010. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű lisztből készült tésztát lehet fogyasztani!
2010. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Mondjuk az elsővel egyáltalán nem értek egyet, mert igenis délben simán lehet tésztát enni. Mármint egy normális diétában. Én eddig 12 kg-ot fogytam, és délben simán megeszem a tésztát. Csak éppen heti 3-4x edzem mellé.

Jó, akkor vacsira nem megy a tészta, majd keresek valami mást!

2010. szept. 21. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor miért kérdezed?

Én sem vagyok a drasztikus diéta híve, de akárhonnan nézem, a tészta mégiscsak tömény szénhidrát, ráadásul gondolom, fehér lisztből. (A többi fajta tészta ugyanis kb. ehetetlen, kizárt, hogy a férjed megenné.)

De akkor pontosítom a válaszomat: ha ennél ebédre/vacsorára fehér kenyeret, és azt váltod ki vele, akkor ehető. Mert kb. annyit ér.

2010. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy a tk. lisztből készül tésztában ugyanannyi kalória van kb., csak élettanilag nagyságrendekkel jobb. De vacsorára az sem ajánlott.
2010. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az oliva olajban sem kevesebb a cucc mint a sima olajban, sőt a tk. liszben sem kevesebb mint a fehér lisztben...csak a szervezet ezeket könnyebben lebontja, megemészti, ergo nem rakódik le úgy...
2010. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!