Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem rengeteg szőlőt....

Megettem rengeteg szőlőt. Nagy bűn volt?

Figyelt kérdés
nagyon nagy mennyiségű szőlőt fogyasztottam most el, dugig vagyok. kék és fehér vegyesen. mindent elrontottam? ne egyek ma már többet? (súlytartás csak, nem fogyás a cél)
2010. szept. 21. 14:29
 1/7 Kriszti83 ***** válasza:
50%
Néha lehet bűnözni... a szőlő tele van cukorral, de azért ma még ehetsz-ha bírsz.
2010. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Gyümölcstől nem fogsz hízni.
2010. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
anyám, borogass....
2010. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, kifejtenéd bővebben?
2010. szept. 21. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten egyik nap 13 fürt szőlőt ettem meg..Nem híztam tőle..Szóval neked se lesz semmi bajod :)
2010. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
neharagudj már én nyár eleje óta kilószám eszem a gyümölcsöt minden nap a rendes kaják MELLETT! és hízékony alkatom ellenére kevés mozgással is tartom a súlyom
2010. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is rengeteg szőlőt ettem mostanság, de belőlem gyorsan távozik is, így nem híztam tőle. nyugi nem lesz semmi bajod
2010. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!