Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó volt ma? Sok?...

Ez így jó volt ma? Sok? Esetleg kevés?

Figyelt kérdés

Reggeli (7:30-kor): Tükörtojás (3 db tojás volt) és egy cerbona müzliszelet. Igen, tudom... csokit enni "bűn", de ha egy hónapban egyszer eszek egy ilyet, az szerintem nem a világvége. Egy oldalon amúgy is azt írták, hogyha már nagyon csokizhatnékunk van, akkor a választásunk a cerbona szeletekre essen.


Tízória (11-kor): Egy narancs


Ebéd (14-kor): Gyümölcssaláta (benne: alma, ananász, narancs és naktarin, leöntve light majonézes kefíres szósszal. Egy adag: 387 kalória) + 2 halfilé


Uzsi (18-kor): egy alma


Vacsora (20-kor) Egy konzerv Tuna tonhal, 6 db abonettel.


+ mindennap futok min. 40 percet


Ez így jó volt ma? A célom a fogyás, nem pedig a testsúlytartás és főleg nem a a testsúlynövelés.


2010. szept. 20. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Reggelire kellett volna egy szelet tk. kenyér, vagy legalább a vacsi abonettek felét akkor etted volna... (Tök fölösleges 6 abonettet benyomni egyszerre.)

Valamint: semmi zöldséget nem ettél, ez baj, a gyümölcssali jó, de nem váltja ki. Vacsira kellett volna egy tál zöldség az abonettek helyett a halhoz.

2010. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából rosszul írtam, mert nem hat abonettet ettem, hanem "csak" hármat + 3 további szárított kenyeres cuccot, aminek a mérete fele akkora mint az abonetté, csak annak nem tudom a nevét, így egyszerűbb volt írni, hogy hat abonettet ettem. Ja és annak a kalória értéke kettővel kevesebb mint az abonetté. Nyilván ez nem oszt nem szoroz, nem kellett volna vacsira benyomnom, de na... Zöldség.. tegnap egésznap zöldség salátát ettem, szóval mára inkább gyümölcs jutott. Máskor akkor jut ebből is meg abból is. De amúgy ezeket leszámítva jó így ez az étrend? Ezzel, vagy az ehhez hasonló étrenddel és sporttal lehetne fogyni?
2010. szept. 20. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

szerintem az időponttal van a baj...

főleg h vacsora este 8-kor,ha fogyózol este 6-7 után nem is kéne enni,hidd el nekem ez sokat számít ,(tudom mert én is ugy fogytam).

Mivel gondolom utána már pihensz,nemsokára utána alszol és azt nem emészted meg hanem elraktározod.

Maga a kaja nem rossz,csak ahogy beosztod.

2010. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem úgy mondták, hogy lefekvés előtt 2-3 órával kell enni utoljára. Én mindig éjfélkor vagy azután szoktam lefeküdni aludni.
2010. szept. 20. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Így van, elég lefekvés előtt 2-3 órával enni utoljára, DE olyankor már semmi szénhidrát! Csak a hal kellett volna, az abonett meg mehetett volna reggel. Lefekvés előtt no szénhidrát: se gyümölcs, se pufirizs, se abonett, se semmi! Max paradicsom...
2010. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó volt :)

És hülyeség hogy ennyi meg annyi után nem kéne enni mert tényleg attól függ mikor fekszel le.

2010. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!