Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segíítséég? Mit csináljak?

Segíítséég? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mindenki szerint fogyózom,pedig csak nem eszem töménytelen csokit,cukrot,zsíros cuccokat..néha-néha 1 meki,de semmi más..viszont az ismerősömék kitalálták h kedden edzés után elmegyünk mekibe és megnézik,mit eszem,mert nem hisznek nekem..mit egyek ami nem hízlal? vagy hogy alkalmazkodjak ahhoz a naphoz?
2010. szept. 20. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csibeburgert salátával, nyam,nyam!
2010. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mekiben még a saláta is hízlal állítólag. De azt írtad, hogy néha-néha meki, legyen most az egyik néha.
2010. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most akkor fogyózol vagy nem?

Mert ha nem akkor belefér ez a meki.

Viszont ez röhejes...mi az,hogy megnézik,hogy mit eszel?-_-"

Nekem tudod mért nézik meg?Azért mert mindenki szerint anorexiás vagyok.

Mondjuk én szarom le őket,és azt eszek amit jónak találok.Ha salátát akkor azt.Ha kolbászt akkor azt.:D

2010. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük:)

Semmi közük hozzá...

2010. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fogyózom,de ha este 10kor bemegyek mekibe "vacsizni"akkor attól kb. hízok 10 kg..na jó nem,de...:D nem engedik h salátát egyek,csak big mac,csibeburger,sültkrumpli..ilyenek.. :(
2010. szept. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!