Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak nekem vastagabb a jobb...

Csak nekem vastagabb a jobb vállam mint a bal?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy dominánsabb, erősebb, vastagabb, látványosabb oldala. Senkinek nem tökéletesen szimmetrikusan.

Attól függ persze, hogy mekkora különbségről beszélünk.

2022. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ma vettem észre a bal vállam sovány a jobb meg izmosabb
2022. jún. 9. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ember kétoldali részarányosságot mutat, és szimmetrikus. De tökéletes szimmetriája nincs. Nem vagyunk robotok. :)

Ha zavar vállad szerintem gyúrj egy kicsit. De nem hinném hogy nagyon feltűnő, szóval nyugi.

2022. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az izomépítés értelemszerűen segít az asszimetrián, de ne azt csináld, hogy elkezdesz célzottan csak a lemaradt oldaladra edzeni, a másik oldaladdal pedig nem csinálsz semmit, mert ez felborítja az izomegyensúlyt, azt pedig számos reumatológiai/ortopédiai problémával fog járni.
2022. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan vastag mind két vállam
2022. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki sem szimmetrikus teljesen, csak van, akinél észrevehetőbb a különbség, van, akinél meg minimális, így szabad szemmel nem veszi észre az ember.
2022. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az eddigiek mindent leírtak. Nincs tökéletes szimmetria, az egyik oldaladat alapból többet használod (ha nem is veszed észre). Nekem is a jobb a domináns oldalam, de nem feltűnő, kb. csak én látom (még a derékvonalam is hangsúlyosabb ezen az oldalon, talán ez másoknak is feltűnne, ha bikiniben mindenki a derekam ívének kétoldali eltéréseit vizslatná, de erre nem sok esélyt látok xD).
2022. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb vádlim a vastagabb, a vállam nem.
2022. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja
2022. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a jobb kisujjamon fél centivel nagyobb köröm van, gyűrűs- és mutatóujjnál a bal nyer három milliméterrel.
2022. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!