Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynivágyóknak lenne kedvük...

Fogynivágyóknak lenne kedvük egy csapatba tömörülni, együtt fogyni?

Figyelt kérdés
Nem koplalókat keresek, hanem olyanokat, akik viszonylag egészséges étkezés és mozgás mellett szeretnének fogyni :). Én már egy hónapja váltottam, kisebb változások már most látszódnak, már ettől nagyon jól érzem magam, szeretnék minél több embert buzdítani a váltásra :). Mindegy, hogy most kezded, vagy már te is váltottál egy ideje, örülnék neki, ha írnál, s minél többen lennénk, segítenénk egymást, tanácsokat adnánk egymásnak. Akár rögtön privátba is írhattok :).
2010. szept. 17. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen hely Kedvesem.Az a neve edzőterem.Jééé!
2010. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Én azt bírom mikor a nádszál vékony emberek mondják ezeket...

De amúgy nekem lenne kedvem. Kis újféle baráti társaságban. Jóbuli lehet:)

2010. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha az ember eredményt akar, akkor egyedül kell neki állni. Ha csapatba tömörülés van, akkor az lesz, hogy mindig lesz valaki aki elgyengül, és legtöbbször nem az lesz a vége, hogy a többiek meggyőzik, hanem együtt elmennek sütizni, és végül konstatálják, hogy a kövérek boldogok :D
2010. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem értem, mire irányul a piszkálódásod. Nem azt írtam, hogy punnyadok, gyertek punnyadjatok velem. Hihetetlen milyen emberek vannak...
2010. szept. 17. 22:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem 19 éves fiú vagy?
2010. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki kiesik, az a saját problémája. Akaraterőt nem lehet adni, csak jó tanácsokat. Olyanra gondoltam, hogy neten tartjuk a kapcsolatot. Egy kis faluban lakom, itt aztán senkit nem tudnék rábeszélni arra, hogy mit egyen, mit ne, mit csináljon, ezért gondoltam arra, hogy neten keresztül próbálok olyanoknak segíteni, akiknek legalább szándékukban áll váltani. 75 kg-ról indultam, szóval nem a nádszál kategória vagyok.
2010. szept. 17. 22:33
 7/19 A kérdező kommentje:
Véletlenül 23 éves nő vagyok :).
2010. szept. 17. 22:33
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Pedig rohadtul igaza van.Az edzőtársaim 2-3 hónap alatt mindig kikoptak,uh már nem is keresek senkit 10 éve.A teremben úgy is mindenki a haverom már.
2010. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Én nem fogyózom,de jó az ötleted és tényleg nem értem miért kell kötekedni másoknak.
2010. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én csatlakoznék, mert az evéssel problémáim vannak, hátha tudtok rá megoldást. A sporttal csak a rossz időjárás miatt van gond, már nekem van lelkiismeret furdalásom, ha nem biciklizhetek. :) Ki írjon kinek emailt?

18/F

2010. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!