Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt? :s (Kérdésed túl...

Sok volt? :s (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

ma reggeli: szendvics( vaj+párizsi+pufi kifli)

aztán ebéd: (pörkölt volt a kaja szoval inkább csináltam magamnak szendvicset) ami: puffi kifli,vaj,párizsi,uborka,majonéz...

vaniliás danone puding


sok volt?

vacsira tejet vagy egy barackot eszek...

kb hány kaloria volt?

elöre is köszi:)


2010. szept. 16. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

nem sok

nem a legegészségesebb de ez van, mindennap nem lehet megoldani, mert egyszerűen nincs rá idő, és még sorolhatnám

a barackot edd meg most

6 óra felé meg a tejet egy szendviccsel, vagy pár kanál müzli avgy vmi laktatót egyél még mellé

vagy turmoxild össze a barackot és jó kis turmix lehetne belőle..

2010. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ketteske, most egyen barackot, tejet, müzlit, szendvicset meg este? Gratulálok...


Kérdező, a pörkölttel, ha eszel mellé egy kis tésztát, vagy akár nokedlit, még mindig jobban jártál volna, mint pufival (azt se tudom mi az) kiflivel, vajjal, párizsival, majonézzel, meg vaníliás pudinggal.

Nem a kalória a legfőbb szempont, hanem, hogy miből áll össze. Te meg cukrot eszel zsírral... főleg.

Fehérje szinte nulla, a párizsi akkor látott igazi húst, amikor amikor a csirkemell mellé tették a hűtőben :)

2010. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17.02 vagyok, természetesen EGYESKÉT akartam mondani :) A ketteske én voltam LOL :D
2010. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ketteske: szerinted nem ehet meg egy barackot fél 5kor, vagy egy szendvicset? egész nap alig evett..

amúgy meg én nem azt mondtam hogy az összeset hanem csak egy példát írtam...

2010. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18.21 de ehet most barackot, de az, hogy MOST AZT EGYE, este meg EGYEN LAKTATÓT, mondjuk TEJET MEG SZENDVICSET... ez teljesen hülyeség. Akkor inkább most egye a szendvicset, és este a barackot.


Este nem eszünk szénhidrátot, nem iszunk tejet (normális ember soha nem issza...) nem tömünk magunkba müzlit, és főleg nem eszünk laktatót...

2010. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!