Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más macis pasi is jövőre...

Más macis pasi is jövőre fogyni akar, de jobb lenne haverral együtt belevágni?

Figyelt kérdés
Más is úgy gondolja, hogy jobb lenne akár 1-2 haverral eljárni úszni, stb, mint egyedül?
2021. dec. 30. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Nem akarok vészmadár lenni, de már most látom, hogy nem lesz belőle semmi. Mármint nem nekem, én már lefogytam. Ha zavar a súlyod, akkor a legnagyobb hülyeség amit tehetsz az az, ha mindig jövőidőben beszélsz a fogyásról. Meg nem tudom, hogy mekkora túlsúlyról van szó, de ha elég nagyról akkor az is hülyeség ha nem vagy őszinte magaddal. Több mint 5 kg túlsúlynál már bőven nem macis vagy, hanem kövér. ( Normál BMI-vel is lehet nagyon zsíros egy ember )


Az esetek többségében senki sem fog végigkísérni ezen az úton, neked kell végig szenvedned magadat rajta, az pedig nem fog menni ha ilyen "áh, még azért egyszer bezabálok, de majd holnap elkezdem" hozzáállásod van.


Mi akadályoz abban, hogy ma elkezdjél egészségtudatosabban élni?

2021. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

+1 az egynek

Leszámítva, ha egy 190 cm pasin van 5kg az még macisnak se nevezhető. Kb csak annyi, hogy nem kockás a hasa.

Ez miért szexualitás kategória?

2021. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!