Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A súlymegtartás érdekében mit...

A súlymegtartás érdekében mit kellene ennem, ha nem rajongok a húsért és a salátáért? És mennyi az ajánlott napi mozgás ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés

Kiváncsi vagyok a válaszokra

2010. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vega vagyok, viszont halat néha fogyasztok. a párolt zöldségekkel hogy állsz? egyél sok főzeléket, levest, stb természetesen kenyér nélkül.
2010. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a párolt zöldséget szeretem, bár sajnos nagyon sokszor esem csábításba egy - egy adag sültrkrumpli láttán és szeretem a vajat (imádom, nagyon krémesen eszem mindent), piskótát, győri kekszeket, amelyeket egész nap elrágcsálok (több csomagot egyedül). Hiányzik az önkontroll!! ezen hogy javíthatnák?
2010. aug. 8. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy nem nassolsz egész nap. nekem az válik be, hogy amikor rámjön az úgy ennék valamit érzés, akkor iszom egy pohár vizet. az esetek 80-90%ban elmúlik, mert az ember hajlamos összekeverni a szomjúságot a nassolásvággyal. különben meg, ha naponta több zacskó kekszet és süteményt megeszel, akkor nem is értem, hogy várod el tőlünk, hogy tanácsot adjunk. emellett tök mindegy mit eszel, hízol. te is tudod, de ha nem mondasz le róla, full mindegy, h én vagy más mit mondunk.
2010. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!