Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg hatásosak Leslie...

Tényleg hatásosak Leslie Sansone dvd-i?

Figyelt kérdés
Futni nem bírok és ezt javasolták, hogy hasonló eredményt lehet vele elérni. Melyiket ajánlanátok, ha nem vagyok már teljesen kezdő (1 hónapja naponta Norbizom)és honnan tudnám letölteni?
2010. júl. 13. 10:58
 1/7 anonim válasza:

szia.azt nem tudom hogy mennyire hatásos.de ha jól tudom innen le tudod tölteni

[link]

remélem segítettem:)

2010. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi épp az előbb töltöttem le innen egyet és ma fogom kipróbálni, csak kíváncsi vagyok hatásos-e
2010. júl. 13. 12:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Most csináltam végig a 4 Fast Miles című 52 perces dvd-jét, hát becsülettel megizzasztott és nagyon kellemesen elfáradtam, de nem fulladtam ki. Remélem hosszú távon hatásos lesz :))
2010. júl. 13. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Leslie Sansone ügyben nem tudok nyilatkozni, viszont ha nem bírod a futást, akkor biciklizhetsz is akár. Az kevésbé megterhelő. Én nagyon szépen lefogytam a bringázástól, futni én sem bírtam soha, nem erőnlét hiánya miatt, hanem a sz*r izületeimnek köszönhetően...
2010. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajna pillanatnyilag nem tudok befektetni egy bringába, nem igazán bírja el a családi költségvetés. Így tehát marad ez a dvd és reménykedemmm
2010. júl. 13. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:

15:29-es vagyok.

Akkor sorry. Hát ha odafigyelsz a kajálásra is, és rendszeresen megcsinálod a dvd-t, akkor szerintem ez is eredményes lesz. :)

2010. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hatásos,én akkor használom ha nagyon rossz idő van odakint:)))

Szeretem:)

2010. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!