Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet ilyen pizzát enni...

Lehet ilyen pizzát enni szénhidrátnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lehet olyan "pizzát" enni szénhidrátnapon,ami hajszálvékony,tenyér nagyságú,pizzakrémmel,fokhagymásan,ebédre?

Köszönöm a válaszokat előre is

És uzsira mit ehetnék?Vacsorára,már tudom hogy étcsokoládé lesz egy pár kocka :) 3. napon vagyok még !:)


2009. jún. 9. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ettem pizzát.Sztem nem lesz semmi bajod tőle :)
2009. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan egyél pizzát, én is szoktam és szépen mennek lefelé a centiméterek. De én a pizzakrém helyett inkább egy szószt ajánlanék, amit könnyen el tudsz te magad is készíteni... nagyobb fej hagymákat reszelj meg nagyon pici olajon kezdd el dinsztelni dobj rá izlés szerint babérlevelet, pici sót, borsot, és öntsd fel paradicsomlével, kapsz egy elég sűrű szószt, ezt kend rá a pizzatésztára, amit érdemes fele teljeskiörlésű rozslisztből-fele rendes búzalisztből készítened, erre is van receptem, ha gondolod keress meg ezügyben. Ja és nyugodtan tehetsz egy kevés zöldségfélét is a pizzádra, pl borsót, répát, brokkolit. A kukoricát viszont ha lehet hanyagold. Sok sikert és kitartást a diétához.:)
2009. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!