Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tejszínes (tengeri cuccos)...

Tejszínes (tengeri cuccos) spagettit ehetek valamikor?

Figyelt kérdés

Szénhidrátnap jó a spagetti, de ugyebár tejszínt nem tehetnék hozzá....


Az egyik kedvenc ételem, és nem ehetek :(

A negatív kommetálokra nem vagyok kíváncsi! :)


2009. máj. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember szeretne enni a kedvenc ételéből, de nem meri megtenni, és ezen szenved, az a diéta halála. Az ilyesmi butaság. Én eleve a saját diéta híve vagyok, épp ezért.


Nem értek a 90 napos diétához, és sosem követtem (csak olvastam róla), így pusztán magán véleményt mondok. Nyilván a diétád szempontjából nem megengedett, ezt majd talán mondják is. De szerintem nincs abban semmi rossz, ha eszel egyszer olyat. Nem naponta, hetente, csak most mivel megkívántad. Ne nagy adagot. Na bumm, nem ettől szedsz vissza 5 kilót.:) Ellenben ha valaki mindent megvon magától, akkor részben nem érzi jól magát, részben meg jó eséllyel feladáshoz vezet. Az ilyen vágyakat is ki lehet élni, csak ritkán és kis mértékkel.

2009. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogyizok de ha valamit megkívánok akkor párfalatot megengedek magamnak mert nem szenvedve akarok fogyózni és szerintem nem ezen fog múlni!!!
2009. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nyugodtan, miért ne ehetnél? Kit érdekel a diéta az a lényeg hogy jól érezd magad! Az a kicsi már igazán belefér! Nem ettől fog megállni a fogyás! Majd lemozgod! Majd holnap kevesebbet eszel! Majd holnap talán meg bírod állni! Fel a fejjel! Több is veszett Mohácsnál! Ez még nem a világ vége! Így is biztos sokat fogytál már! Hajrá és kitartás!
2009. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 90 napos diétát szeretnél csinálni, akkor sajnos semelyik napon nem eheted :( A tészta szénhidrát, a tejszín fehérje, ez sehogy nem passzol bele.


Ha nem 90 naposat csinálsz, akkor persze, hogy ehetsz, miért ne?! Csak arra figyelj, hogy kevés tésztával edd és ne uzsira vagy vacsira.

2009. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!