Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümi napon megettem 3db...

Gyümi napon megettem 3db háztartási kekszet, baj?

Figyelt kérdés
Ma gyümi napom van. Nagyon fájt a gyomrom a sok gyümölcstől. Nagyon nagy baj a 3 db keksz? Már így is lelki ismeret furdalásom van,hogy megszegtem a diétát:( írjatok légyszi
2009. máj. 2. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj dehogyis:) amugyis ajánlott enni 1-2 marék magvat,akkor az miért ne lehetne keksz?:) semmi baj,nyugodj meg. és lelkiismeret furdalásod meg ne legyen,hisz nem öltél embert :)
2009. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj hiszen ebben a diétában az a lényeg hogy jól érezd magad és ne koplalj. Én azt mondom 3 db háztartási keksz még nem a világ ettől még nyugodtan diétázhatsz tovább. Ettől a kis botlástól még teljes joggal folytathatod megkezdett utadat. Egyátalán nem kell, hogy bűntudatot érezz. Kitartásod hamarosan meghozza gyümölcsét. Emelt fejjel nézza jövőbe!
2009. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi,megnyugodtam:)
2009. máj. 2. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb inkább egyél meg egy marék kesudiót vagy mogyorót, mert ha minden nap csak ennyit vétkezel is, már nem lesz annyira eredményes a 90 napod!
2009. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Igazából ez az egész 90 napos agyrém a baj.

Szted az normális ha fáj a hasad?

Szerintem rövid távon kellemetlen, hosszú távon meg gyomorfekély és társai.


Tudod mi a marha érdekes?

Mindenkit megköveznek meg lehülyéznek aki valamit is mer szólni a 90 napos ellen mert hogy az milyen jó...

Megmondom én mit csinálok:

Magasan tartom a fehérjét, alacsonyan a szénhidrátot, meg a zsírt. Sportolok és láss csodát 2 hét alatt 3 kiló ment le.

Ebből gyakorlatilag 99% zsír és nem izom meg víz...

Mit eszek?

Napi 100g darált zab, 100g basmati rizs, 400g zöldség, 600g csirke, 3 fehérjeturmix, multivitamin, 2000mg l-karnitin. És mielőtt elkezdene mindenki eszerint diétázni közlöm, hogy ez nem hasraütés alapján van ideírva, hanem testsúly és egyéb dolgok alapján van kiszámolva. 89kilóról kezdtem két hete, most vagyok 86kg.

Megy még heti 4X 60perc szobabicaj 130-as pulzuson, meg heti 3 súlyzós edzés.

Nem éhezem, nem fáj a gyomrom, csak az alacsony szénhidrát miatt kicsit kevesebb az energiám.

További pluszpont, hogy nem kell félnem a jojó effektustól sem mivel ez nem hiánydiéta.

Mivel a fehérje magasan van tartva az izmok nem bontódnak le, viszont az alacsony szénhidrát miatt a szervezet szépen bontja a zsírraktárakat.

A diéta végeztével biztosan feljön 1-2 kiló(ennél több nem ha mindent jól csináltunk) de az azért van mert a szervezet visszatölti a glikogénraktárakat, de ez nem gáz, ez természetes.

Ezzel a módszerrel fogynak a testépítők is, és valljuk be ők talán azért többet értenek hozzá mint egy női magazin túlsúlyos írója...

Ezek után már várom hogy valaki bebizonyítsa hogy miért is jobb a 90 napos...

2009. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem baj de nem kell rendszert csinálni belőle
2009. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,ettől a pár szem keksztől még semmi bajod nem lesz,ez még nem akkora botlás,úgyhogy fojtasd nyugodtan. :D

1:18,azaz 4. válaszoló: Mindenkinek megvan a véleménye erről a diétáról.Én nem követem,csak elolvastam ,én sem tartom annyira jónak, nekem teljesen mindegy hogy ki mit gondol róla.Csak az zavar néha hogy a kérdező kérdez valamit,és akkor válaszul beirja valaki,hogy ez a diéta mekkora marhaság,csak izmot bontasz vele stb.És ezt így minden kérdéshez beírják.:A kérdező biztos nem arra kíváncsi,hogy leszóljuk ezt a diétát,hanem segítő választ vár. 4. válaszoló :Amúgy ezt nem neked szántam,szal ne vedd magadra,mert te nem szóltad le,csak elmondtad a véleményed tulajdonképpen te is jó tanácsot adtál,és jó a diétád is.Testépítő vagy?Amúgy nekem is az a véleményem hogy,ez a diéta nem a legjobb,mert azért kicsi fura nekem hogy vacsorára ilyen fonottkalács meg csoki,ebédre meg pizza.xD.jó ez szénhidrátnap de akkor is.Ha diétázom nálam nincs csoki meg pizza.Bocs az offért,amúgy.Csak én is leírtam a véleményem

2009. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Csak az zavar néha hogy a kérdező kérdez valamit,és akkor válaszul beirja valaki,hogy ez a diéta mekkora marhaság"

Én azért írom be mert felelősséget érzek mások iránt még látatlanban is. Próbálom a helyes útra terelni.

2009. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát,igazából tényleg nem erre voltam kiváncsi:)

Hanem arra,hogy negy baj e a 3db keksz,de azért köszi a válaszokat:)

2009. máj. 6. 11:03
 10/11 anonim válasza:
Ne!!!!! Ezért jönni fognak a Terminatorok és már megint meg kell küzdenem velük és Cameron meg a szexrénybe pihen! ÁÁÁÁÁ!
2010. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!