Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jól csinálom eddig a diétát?...

Jól csinálom eddig a diétát? (lent)

Figyelt kérdés

fehérjenap. reggel gyümölcs, 3óra felé: 4fött tojás,kevés sajtal.nem vacsiztam.

keményitönap: ebéd: paradicsomos káposzta,vacsi: kukorica-rizs

szénhidrátnap: ebéd: tészta pörkölt szaft.azon a napon már nem is ettem semmit.

gyüminap: egy almaegésznap..többi ásványvíz.

fehérjenap(ma.): még nem ettem gyümölcsöt,sztem nemis fogok.. nemkívánom. MA EBÉDRE,VALAMI PÁRIZSI-VIRSLI SALÁTÁT GONDOLTAM,JÓLESZ?EZ ABBOL ÁLL HOGY, FÖT VIRSLI,MEG PÁRIZSI.VAGY MÁSIK ESETBEN LEÖNTÖM TEJFÖLLLEL.HA NEM,AKKOR VACSI TEJFÖL LESZ. ez így jó lesz? jól csinálom?segítsetek,még kezdö vok!!!


2009. máj. 2. 10:15
 1/5 A kérdező kommentje:
hm?:s segitsetek légyszi..nemtudom h helyes-e ez így :S
2009. máj. 2. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon keveset eszel, ez így nem jó. én 12 óra és 13 óra között ebédeltem, és 6 óra körül vacsoráztam. az igaz, hogy én sem ettem soha ugyanazt ebédre és vacsorára, de arra kifejezetten ügyeltem, hogy meglegyen mind a három napi étkezésem. a reggeli is. akár kívánod a gyümölcsöt akár nem. akkor egyél meg egy paradicsomot, vagy gyümölcskonzervet, de gyümölcsöt enni kell!
2009. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike. majd jobban odafigyelek:)
2009. máj. 2. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előbbi válaszoló vagyok.


Protein napon például én csináltam olyat, hogy csirkemellet beszórtam maggi húsvarázzsal, majd tettem a tepsibe egy kis vizet, beletettem a csirkemellett és alufóliával duplán letakartam, majd kb. 40 percig sütöttem, és egy szelet kenyérrel jóízűen megettem. Vacsorára egy pár virslit jó vastagon megszórtam reszelt sajttal, mikróban átmelegítettem és kenyérrel megettem.


Keményítőnapon imádtam a lencsefőzeléket persze étkezési keményítővel, vagy a párolt vegyesköretet, vagy a zöldséglevest rengeteg krumplival. Vagy olyat is csináltam, hogy rizst megfőztem, és utána tepsibe tettem, majd karikáztam rá hagymát és hajában főtt krumplit, majd ezt letakartam alufóliával és összesütöttem. A rizs kiszáradt, de én így szerettem, és isteni volt.


Szénhidrát nap szinte mindig mákos nudlit ettem, mert imádom. Vagy fűszervajas tésztát, ami kb. 10 perc alatt elkészül. Ehhez csak annyi kell, hogy megfőzöd a tésztát és utána vajat vagy margarint megszórsz ételízesítővel és megolvasztod mikróban majd utána egyszerűen a tésztára öntöd. Ez is nagyon finom és laktató. Vagy grízes tészta, lekváros tészta. De volt, hogy lekváros kenyeret ettem, mert azt kívántam.


gyümölcsnapokon annyit csináltam, hogy ebédre megettem kb. 2-3 deci húsleves levet, vacsorára pedig olyan hat óra körül két pirítóst. Ennyi nekem kellett, mert ezeken a napokon egyszerűen éheztem.


És fogytam, nem is keveset. kb. másfél hónap után abba kellett, hogy hagyjam, mert annyi idő alatt lement rólam, amit akartam fogyni, sőt még több is. (hetet akartam, és 10 ment le). Muszáj voltam abbahagyni, mert már kilátszódtak a bordáim. Úgyhogy nem mertem tovább folytatni. Sportolni nem igazán sportoltam, max. néha egy keveset. Viszont rengeteg folyadékot ittam. Azóta sem jöttek vissza a leadótt kilók, még mindig annyi vagyok, mint amikor abbahagytam decemberben.

2009. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj köszi szépen h mind ezt megosztottad velem :)(L)
2009. máj. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!