Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most akkor melyik napon lehet...

Most akkor melyik napon lehet rizs enni a 90 napos alatt? Oliva bogyót lehet tenni salátákba?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvastam már róla,hogy már fogalmam sincs:)

Végülis a keményítő szénhidrát nem? Akkor keményítő napon vagy szénhidrát napon lehet enni? Vagy mindkettő?


2009. ápr. 30. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

kemenyitonapon irjak akkor egyel rizst:D de egyebkent,szosszal vagybarmi massal jo szenhidratnapon is:) de en inkabb kemenyitonapon javasolnam,enis akkor ettem

sok sikert!

2009. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. ápr. 30. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem meg szénhidrát napon lehet enni rizst. nem tudom,ki találta ki,h keményito,mert a leírásban is az van írva,h szénhidrát kozé tartozik.nézzétek csak meg. az igaz,h a keményíto is szénhidrát,csak nem az osszes.
2009. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval, hogy eldöntsem a meccs állását, én is keményítőnapra ajánlom a rizst, bár olvastam már szénhidrátnapra is. Én mindenesetre az előbbi napon ettem. Elég sokszor, pl. borsóval, mexikói körettel, karfiollal, vagy csak kukoricával. Ízletes és laktató is, ebédre vagy akár vacsorára.
2009. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én keményítő napon eszem, amugy teljesen mind1, hogy melyik napra teszed, csak akkor utána mindig azon a napon edd, tehát ha egyszer keményítő napon eszel rizst,akkor mindig keményítő napon kell enni..sok sikert;)
2009. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!