Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Belevághatok a 90naposba?

Belevághatok a 90naposba?

Figyelt kérdés
Három napig kipróbáltam úgy étkezni,ahogy majd a diétában fogok...Hát 'néha-néha' bűnöztem.De ugye akkor csak kipróbáltam...Szerintem bírnám,akartam erőm nem nagyon van,de tudom ha fogyni akarok,akkor kell hogy legyen.. 83kg vagyok,szerintem olyan 17-19Kilót fogynom kéne,ahoz hogy látványos legyen..Láttam sokan írták,hogy nem mozogtak mégis fogytak,én sem mozgok túl sokat,de kb aza heti 2x a 2órás séta, naponta félóra kb szaladgálással telik,akkor szerintem lesz eredménye!Ezt tartom szem előtt,hogy 'jólesz,sikerülni fog.' De mindebben csak reménykedem,ugye fogyni fogok ezzel a diétával,ennyi súlyfeleslegnél is?Aki végig csinálta,légyszíves írja már le miket evett,melyik napon,és mennyit fogyott.A válaszokat,előre is köszönöm :)
2009. ápr. 23. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Ha gondolod írd meg priviben az msn címed, fogyizhatnánk együtt. Akár másképp.

2009. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16éves vagyok :D nincs msnem, nem windowsom van :/ am köszi a válaaszt ^_^
2009. ápr. 23. 14:35
 3/10 A kérdező kommentje:
amugy a másképp alatt mit értessz?:)
2009. ápr. 23. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan vágj bele! Itt van a pontos leírás: [link]

Itt pedig egy csomó recept minden napra: [link]


Én fehérje napon általában valami szelet húst ettem salátával, vacsira mondjuk virslit. Ezen a napon megengedtem magamnak a szendvicset is vagy a gyrost pitával,sültkrumpli nélkül.

Keményítőnapon hagymásbab/ majonézes kukorica/ sültkrumpli/ zöldségesrizs stb.

Szénhidrát napon spagetti, pizza stb

Gyümi napon ugye csak gyümölcs, ha nagyon éhes voltam akkor paradicsomlevet ittam meg néha megittam egy zacskós levest.

Havonta egyszer gyümölcsnap után kell egy folyadéknapot tartani, utána jöhet újra a fehérje.

90 nap alatt kb 8kg-t fogytam.

2009. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :) Megkérdezhetem,hány kilórol indultál,és most mennyi vagy?:D
2009. ápr. 23. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! én kicsit tobb voltam,amikor elkezdtem. heti 2x biciklizek,1 hónap alatt 10 kg-t fogytam,és nem koplalok
2009. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kb 70kg-ről indultam és most 60-62 vagyok.
2009. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,és hanyadik napnál tartassz?Egyébként meg köszi mindenkinek :)
2009. ápr. 23. 18:27
 9/10 anonim válasza:
Bele ne vágj a 90 naposba! Az ételek szétválasztásában semmi tudományos és orvosi dolog nincs . Egyszerűen csak kevesebb kalóriát viszel be. Vannak jobb diéták is , keress kicsit utánukk.
2009. ápr. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
és ezek kicsit önsanyargatóak , de csak egy nagyon picit és meghozza a kívánt hatást... A szépségért szenvedni kell:)
2009. ápr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!