Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nehezen bírható a gyümölcsnap?

Nehezen bírható a gyümölcsnap?

Figyelt kérdés
Ma tartok a keményítő napnál,eddig nem szenvedtem sokat,de a gyümölcsnaptól félek.
2009. ápr. 21. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
hát nem a legkönnyebbb nap próbálj sok programot szervezni vagy elfoglalni magd hogy ne az evésen járjon az agyad és ha nem bünözöl másnap büszke leszel magadra milyen király vagy
2009. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem relatív hogy kinek mi a nehéz...
2009. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már csak három napom van a 90-ből. Hajrá neked is! Gyümölcsnapon én délig általában két pici almát vagy két kivit ettem. Délben gyümisaláta, de minden joghurt, méz, édesítő nélkül. Egy tálba összevágtam két almét, egy v. két közepes narancsot, kivit, néha négy-öt mazsolát és megszórtam pici fahéjjal. Összekevertem és sütis villával megette. Ugyanez volt a vacsi is. nem drága, laktat és élvezhető, pláne egy idő után, mikor mindent megennél.Ja,közel 20 kiló mínusz és ugyanennyivel vékonyabb a derekam. De tornázni muszáj, heti 3x.

2009. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és igazán gratulálok a mínusz 20kilóhoz!!! nem semmi!
2009. ápr. 21. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

wow, gratula a 20 kilóhoz!!!


Gyümölcsnap: a nejem elég nehezen bírja, ilyenkor jobb elkerülni :)

2009. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem semmi bajom a gyumolcs nappal! reggel 2 alma,delre 2 alma,2 narancs,2 kivi,este ugyanaz mint az ebed! En inkabb a viznaptol felek,mert nem tudom,hogy fogom atveszelni!
2009. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!