Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Barátnőim meghívtak McDonald's...

Barátnőim meghívtak McDonald'sba. Mit ehetnék ott ami passzol a diétához? És melyik napon?

Figyelt kérdés
Egyébként kibírom, hogy ne egyek majd hamburgereket.Csak mégis, hátha van valami, amit ehetek, valamelyik napon.
2009. ápr. 2. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Pl. salátákat bármelyik napon, kivéve gyümi napon.

Én holnap megyek Debrecenbe, ahol van McDonalds, de sajnos éppen gyümi napom lesz! : ((

Meg ehetsz keményítő napon sült krumplit!!! Mást nem nagyon tudok.. hátha okosabbakat írnak majd a következő válaszolók! : )


Nani

2009. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A salátákban is van cukor. A krumplijukban pedig nyers krumpli+keményítő+ízfokozó. Biztos, hogy ott akartok enni?
2009. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
fagyit is ehetsz
2009. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Jaja, tényleg! Fagyit szénhidrát napon!


Nani voltam megint..

2009. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyél azt amit akarsz. Tiszta hülyeség ez az egész fogyókúra. Úgyse fogysz tőle. Az a lényeg h egyél meg mindent amire szüksége van s szervezetednek cask ne zabálj szóval mértékkel. Gyümi nap-szénhidrát nap-->nevetséges
2009. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
vazzeg cseréljünk problémát én zabálok mint a disznó és 50kg vagyok annyi a lényeg h kerüld a szénhidrát és a Kcal bangazdag kajákat pl fagyi hamburger kenyér zsömle stb..egyél mindeből light meg dietikus kaját ami 400-500 ft al drágább:P
2009. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én fehérje napon ettem a csirkés kajákat, keményítő napon pedig sült krumplit. Igaz összesen kétszer voltunk ott, és már túl vagyok a felén. Ezzel együtt ütemesen fogyok.
2009. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valakinek beválik, akkor hadd csinálja. Bár az én véleményem az, hogy különösebben rosszat nem tesz azzal, ha rendszert visz a táplálkozásába. Bár ha már diétáról van szó... én tuti be sem teszem a lábam a mekibe. Már 3 hónapja nem voltam ám! :)


Én is diétázom amióta az eszemet tudom (értsd: 1x nagyon meghíztam, utána már nem volt más választásom). Nyilván nem cukros joghurtokat és fehér kenyeret kell enni. A testmozgásnál fontosabbat pedig nem is tudok kiemelni. Ha valóban intenzíven edzel és komolyan veszed a sportot (pláne futás), akkor igazából bármit ehetsz - mértékkel. Aztán meg már az életed részévé válik, és ez lesz a normális, nem az, hogy 10-esével esszük a sajtburit. (nyami)


Fanni

2009. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjenapra jó a prémium csirkemell salit ehetsz nyugodtan, egy kevés öntettel is. A roston fajtáját válaszd, az kevésbé hizlal.
2009. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!