Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Toroskáposzta megengedett az...

Toroskáposzta megengedett az első napon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mivel van benne hús is és zöldségféle is. A 90 napos diétának meg pont a szétválasztás a lényege. Így szerintem az egész diéta alatt nem megengedett.
2009. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel első nap hús az megengedett igy húst lehet enni.A káposztáról meg azt hallottam,hogy minden nap lehet kivéve gyümölcs nap.Akkor most ez h van?Mert azt ettem és akkor most ezt elszúrtam?Most akkor mivan?Vége a diétámnak?Áááááá!!:(:(:(
2009. ápr. 1. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a toroskáposzta nem éppen diétás kaja. Jó kis kövér husi, zsiros káposzta, rizs és hát a rántás ugye lissztel. Egyetlen diétába sem tudnám elképzelni, pláne, ha még kenyeret is ettél mellé és jól leöntötted tejföllel.
2009. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mióta kell rántás a toroskáposztára??????? :S:S
2009. ápr. 1. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző írónak mondanám, hogy a toroskáposztába NEM kell rizs, se rántás szerintem összekevered a töltött káposztával. Egyébként úgy tudom, hogy ezen a napon is lehet enni 1 szelet kenyeret, de persze nem kötelező, mert én megeszem kenyér nélkül is és lehet nem zsíros húsból is elkészíteni (persze ha van benne kicsi zsíros úgy finomabb, de tudjuk, hogy fogyózunk, és úgy főzzük meg).


A kérdezőnek íróm, szerintem nem követtél el nagy hibát én is megettem volna, ha éppen az van otthon.


További jó fogyózást mindenkinek

2009. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
hát az igaz,h azon a napon húst lehet enni,azzal még nincs is baj, de a káposzta inkább a keményíto naphoz tartozik. ha esetleg friss savanyú káposztát ettél volna hússal,nem lett volna baj,de így megfozve annyira nem jó fehérje napon. amúgy,h 1-szer ettél nem leszz semmi baj,de én a te helyedben tobbszor nem ennék. és ezt nem rossz szándékkal írtam, csak a Te érdekedben.
2009. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is be szoktuk rantani a toroskaposztat es meg raadasul mivel disznovagaskor keszul, meg az abar-le is benne van. Es a rizsbol csinalunk bele gombocokat is.

A toltott kaposzta meg csak toltelekbol all. Legalabbis nalunk igy csinaljak.

De ha mar ugyis disznovagas volt, akkor inkabb jo kis pecsenyet ettem volna. Annal nincs finomabb!

2009. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!