Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek-e növényi sajtot a...

Ehetek-e növényi sajtot a pizzához, tésztákhoz?

Figyelt kérdés
Bioboltban kapható növényi sajtot vajon tehetem-e szénhidrát napon a tésztákra?
2009. márc. 31. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Növényi sajt? Az milyen én még nem hallodtam rólla!De ha van, és nincs benne a fehérje, akkor nyugodtan teheted a pizzára.Kérdezd meg az eladót vagy nézd meg az összetevőket, hogy tartalmaz-e fehérjét.Amúgy sokba kerül?
2009. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt találtam róla: PIZZARELLA BIO ÖMLESZTETT NÖVÉNYI SAJT 150g Összetétel: Tofu* 36%, pálmaolaj*, napraforgó olaj* mandula*, fűszerek*, tengeri só, karragén, szentjános- kenyérliszt*, rizsliszt*, barna nádcukor* (0,3%). *bio termesztésből származó Biokontroll Hungária Kht. HU-Öko-001 Elkészítés: melegszendvicsre, pizzára vagy szeletelve bepanírozva kisüthet?. Tárolás: +4 és +8 fok között


Az árát nem tudom, de gondolom nem olcsó...

2009. márc. 31. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
mi a baj a fehérjével? éppen azt kéne enned a 90napos baromság helyett, sok-sok fehérje drágám, nem így mérgezni magadat, hogy egyik nap ezt másik nap azt;) a szervezett legfontosabb eleme a fehérje, akkor szerinted milyen diéát csinálsz, mennyire egészséges?
2009. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azt szoktam enni, teljesen jó íze van.

Mikor salátát készítek, azt meg növényi tejszínnel öntöm le, nagyon finom szószokat lehet vele készíteni.


Petranova

2009. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy pici sima light sajt is belefér.... Csak az ize kedvéért... :)
2009. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!