Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Protein napon lehet fasírtot...

Protein napon lehet fasírtot enni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, a rendes fasírt zsíros és tele van füszerekkel. Millió kalória. Inkább egy szelet natúr csírke.
2009. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a kérdezőnek szépen mondom h nem ehetsz, mert szénhidrát ( zsemle ) van benne :(


ez meg csak általános, és nem rosszindulatból mondom :


jézus...fűszer?:D zsír??

csináltál már fasírtot??? mert abban zsemle van és darált hús , és a zsemle nem igazán szénhidrát...

2009. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
* zsemle nem igazán fehérje
2009. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

de minden nap megengedett egy szelet kenyér: )

én amikor csináltam a 90 napost,ettem fasírtot,és ugyanúgy fogytam.

2009. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ettem fasirtot, és ugyanugy fogyok. sztem néha néha megengedhető, persze ha nem sok súlyfeleslegről van szó.
2009. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is belefér a fasírt. Először is azért, mert 1 szelet kenyeret amúgy is ehetsz hozzá, másrészt pedig azért, mert szinte egyetlen ételt sem csináltasz meg úgy, hogy véletlenül adalékként bele ne kerüljön keményítő vagy szénhidrát. Sőt, mondjak valamit? Én szénhidrát napon feltéttel eszem a pizzát, és mégis fogyok tőle!
2009. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azér mert kevesebbet esztek ez egy sz.r
2009. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is eszek fasírtot a 90 napos diétámban, de én másik napra találtam egy jó receptet: Köles-zeller fasírt


Hozzávalók: 7,5 dl főtt köles, 2,5 dl reszelt zellergumó, 1 kis fej apróra vágott vöröshagyma, 20,5 dl őrölt napraforgó/el is maradhat, 2-3 kis fokhagyma, zeller,1 teáskanálnyi zsálya, só

A főtt kölest, a reszelt zellergumóval, a vágott vöröshagymával, fokhagymával, sóval, a fűszerekkel ízesítjük fasírtokat formálunk majd közepesen meleg sütőben 30 percig sütjük.


Bár a kölesről minden oldalon mást írnak, hol fehérjeként említik, hol keményítőnapra sorolják, valahol pedig a gabona féleség miatt szénhidrátnak számít. Nem tudom... az biztos, valamelyik napra jó!

2009. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!