Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diéta során lehet bármely...

A diéta során lehet bármely (kivéve gyümölcs) napon rozsos kenyeret enni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ha még semmilyen fogyokúrát nem csináltál és soka felesleg, akkor nem jó a gyomornak sem egyik napról a másikra koplalni. Kell a szénhidrát. ìgy egy nagyon pici kenyér minden nap bele fér, csak hogy ne remegjen a gyomrod. De ha már benne vagy akkor a kenyeret el kell hagynod, csak a megadott napon eheted.
2008. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ebédnél minden nap lehet 1 szelet kenyeret enni. Persze csak míg kívánod. Utána elmaradhat.
2008. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 90 naposban elvileg igen,de én nem ajánlanám,a diétára szerintem mindenféle szénhidrát rossz hatással van.Egyébként én a 90 napossal 1 hónap alatt 1,5 kilót fogytam és éheztem.Az összes szénhidrát napos ételt visszaforgatta a szervezetem .
2008. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!