Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha szénhidrát napon ettem 2...

Ha szénhidrát napon ettem 2 csokit és 2 zsemlét az baj? Vacsira ehetek még valamit?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen csokit ettél...???Mert szerintem a 2 zsömle önmagában nem sok, és szerintem még vacsira is ehetsz bátran,de ne csokit!!!!!
2009. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Csodálom, hogy még élsz, de hagyjuk...
2009. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A zsömlét még a legszigorúbb diéták is megengedik, de ha engem kérdezel, ne bűnözz ilyet megint.

Ha széndhidrátnapon ettél étcsokit, az oké.

2009. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt etted egész nap? És szerinted ez egészséges fogyókúra? Ez annyira kevés, hogy az anyagcseréd úgy le fog lassulni, hogy legközelebb egy fél zsömlétől is hizni fogsz. De te tudod. Csak csináld, ha hizni akarsz.
2009. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak ezt evett, hanem ezt bűnözésnek szánta.
2009. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát napon , szénhidrátot evett , mi ebben a bűnözés???? Amúgy sürgősen egyél még valamit , mert ez nagyon kevés lesz egy napra.
2009. jan. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!