Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én 13 éves vagyok kb.153cm és...

Én 13 éves vagyok kb.153cm és 64-65 kg elkezdhetem a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 17:32
 1/6 anonim válasza:
55%
Elkezdheted ha akarod, de szerintem 13 évesen még ne diétázz! :D
2009. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sorry 164 csak régen mértem magamat...és valszeg vagyok 65 kg is
2009. jan. 11. 17:43
 3/6 anonim válasza:
100%

én is 13 éves vok, 157cm és 50kg (fiú). Akkor kezdj el fogyózni, ha eléggé meglátszik rajtad a súlyfelesleg, vagy ha már nagyon nem tettszel magadnak. (am az is lehet h "ki fogod nőni"ésnem fog látszani semmi)


A 90 napos fogyókúrát (ha nagyon akarod) akkor elkezdheted, csak nem kell nagyon-nagyon szigorúnak lenned magaddal. Ilyenkor ez inkább csak egészséges táplálkozás, leginkább súlymegtartás és 1-2 kg leadás.


De teérzed h van-e szükség erre v nem.

2009. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

próbálj egészséges és alacsony kalóriaértékű ételeket fogyasztani, naponta 5ször. Sok zöldség, mértékkel gyümölcs, napi 2-3liter cukormentes folyadék. Kerüld a cukrot, fehér kenyeret , tésztát. Válassz helyettük egészséges élelmiszereket. És mozogj naponta, vagy hetente 3-4 szer.


A 90 napos diétát nem ajánlom.

2009. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13 évesen SZIGORÚAN TILOS FOGYÓZNI? FŐLEG VALAMELY DIVAT DIÉTÁT!

Tudom szakember vagyok a témában.

Ahogy írtad nem is igazán fogyni kéne csak mozognod alakot formálni. hidd el egészen másképp fogod magad érezni. Ha pedig nem vagy elégedett magaddal keress valamilyen olyan hobbit amivel sikerélményeid vannak és ha a lelked rendbe te is rendben leszel.

2009. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
köszi szépen mindenkinek
2009. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!